12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

SOULS IN PET HEAVEN s.r.o.

Zdenka Šlárová

Ročník 2019

Představení nominované firmy

Firmu SOULS IN PET HEAVEN s.r.o. založila v roce 2015 Zdenka Šlárová proto, aby se majitelé domácích mazlíčků měli možnost s nimi důstojně rozloučit. PET HEAVEN zvířecí krematorium Chodov u Karlových Varů funguje od roku 2018 jako první – a stále jediné – v západních Čechách.

Autorka projektu Zdenka Šlárová si zakládá na rodinné atmosféře, která usnadní pozůstalým odchod jejich milovaného tvora. Cílem je nabízené služby dělat s maximální pietou, která znamená především úctu ke zvířeti a k pozůstalým majitelům. K tomu je uzpůsobené i prostředí, ve kterém rozloučení probíhá. Firma dodržuje principy sociálního podnikání, mimo jiné zaměstnává zdravotně znevýhodněné občany a cenově zvýhodňuje seniory a např. adoptovaná či služební zvířata.

Pro klienty jsou k dispozici 24/7 denně. Ti mohou se svým zvířecím přítelem přijet sami nebo mají možnost využít tzv. svozové služby. Také mohou případně sledovat celý proces žehu a přesvědčit se tak, že s jejich zvířátkem je zacházeno zcela individuálně. Kremace probíhá s využití nejmodernější technologie, která splňuje přísné emisní limity. Popel je pak vložen do urny, která může být i bio. Samotné kremaci předchází speciální rituál, při kterém je zvířátko naposledy pohlazeno a je u něho zapálená svíčka. Zvířecí krematorium také nabízí památeční předměty, a to nejen ručně vyráběné památeční biourny, jedinečné památeční sklo, šperky, ale i luxusní vzpomínkové diamanty.

Nehledej důvody, proč to nejde, hledej způsoby, jak by to mohlo jít.

Mapa
Firma sídlí v Karlovarském kraji

3 otázky pro nominovanou osobu

Co Vás přivedlo do Vaší současné funkce?
Rozhodnutí sebrat odvahu a z jistého místa bankovního úředníka jít do neskutečného rizika realizace projektu.

Co Vás na podnikání nejvíc těší?
Možnost seberealizace, možnost nést odpovědnost za svá rozhodnutí a to ať v pozitivním tak negativním smyslu. Potom také mne velmi těší zpětné vazby od klientů a jejich reference.

V čem vidíte největší překážky podnikání?
Milion nařízení, zákonů, které musí podnikatel splňovat.

Odpovídala Zdenka Šlárová, ředitelka firmy SOULS IN PET HEAVEN 

Důvod nominace

Maminka dvou chlapců při mateřské dovolené vybudovala sociální podnik, jediné zvířecí krematorium v regionu západních Čech. Vytvořila pracovní místa pro hendikepované spoluobčany. Společnost podporuje ostatní sociální podniky a regionální firmy. Zaměstnanci se podílejí na chodu společnosti. Jako společnost myslíme ekologicky a již v době budování krematoria jsme toto promítli do projektu a stavby. Vážíme si klientů a máme pozitivní zpětné vazby. Připravujeme produkt ručně vyrobených biouren, které nám budou vyrábět sociálně znevýhodněné skupiny. Jsme mladá společnost, proaktivně zaměřená na pomoc potřebným, v naši nabídce najdete slevy pro seniory, asistenční a služební psi. Jsme místem, kde můžete podpořit svým podpisem petici za zákaz používání a prodeje zábavní pyrotechniky.

Nominační kategorie

Inovace

Nominoval/a:

přítel(kyně)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů