Bravantické lahůdky s.r.o.

Lukáš Močoch

Ročník 2019

Představení nominované firmy

Rodinná firma Bravantické lahůdky je výrobcem širokého sortimentu tradičních pochoutkových salátů, pomazánek, obložených chlebíčků a mís, i cukrářských výrobků, které na trh dodává již od roku 2002.

Lahůdky se vyrábějí podle receptur, jejichž základem jsou dřívější oborové normy. Při výrobě dbají na čerstvost a kvalitu vstupních surovin, dokonalé očištění, šetrné zpracování a nepřetržité chlazení. Do svých výrobků Bravantické lahůdky nepoužívají dodatečné konzervanty, aby docílili tradiční chuť a chránili zdraví svých zákazníků. Lahůdky se proto nevyrábějí na sklad, ale pouze na objednávku.

Bravantické lahůdky jsou a fungují jako rodinná firma, a tak jsou flexibilní k přáním zákazníka, kterému se snaží vyjít maximálně vstříc.

Mapa
Firma sídlí v Moravskoslezském kraji

3 otázky pro nominovanou osobu


Co Vás přivedlo do Vaší současné funkce?

Pokračování tradice výroby studené kuchyně.

Co Vás na podnikání nejvíc těší?
Zájem odběratelů o naše výrobky a jejich uznání.

V čem vidíte největší překážky podnikání?
Byrokratická administrativa a legislativa.

Odpovídal Lukáš Močoch, majitel firmy Bravantické lahůdky

Důvod nominace

Výrobna lahůdkářských výrobků podle původních receptur s vlastní dopravou jak do obchodů a firem, tak také soukromým osobám.

Nominační kategorie

Tradice

Nominoval/a:

zaměstnanec

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů