12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

Bravantické lahůdky s.r.o.

Lukáš Močoch

Ročník 2019

Představení nominované firmy

Rodinná firma Bravantické lahůdky je výrobcem širokého sortimentu tradičních pochoutkových salátů, pomazánek, obložených chlebíčků a mís, i cukrářských výrobků, které na trh dodává již od roku 2002.

Lahůdky se vyrábějí podle receptur, jejichž základem jsou dřívější oborové normy. Při výrobě dbají na čerstvost a kvalitu vstupních surovin, dokonalé očištění, šetrné zpracování a nepřetržité chlazení. Do svých výrobků Bravantické lahůdky nepoužívají dodatečné konzervanty, aby docílili tradiční chuť a chránili zdraví svých zákazníků. Lahůdky se proto nevyrábějí na sklad, ale pouze na objednávku.

Bravantické lahůdky jsou a fungují jako rodinná firma, a tak jsou flexibilní k přáním zákazníka, kterému se snaží vyjít maximálně vstříc.

Mapa
Firma sídlí v Moravskoslezském kraji

3 otázky pro nominovanou osobu


Co Vás přivedlo do Vaší současné funkce?

Pokračování tradice výroby studené kuchyně.

Co Vás na podnikání nejvíc těší?
Zájem odběratelů o naše výrobky a jejich uznání.

V čem vidíte největší překážky podnikání?
Byrokratická administrativa a legislativa.

Odpovídal Lukáš Močoch, majitel firmy Bravantické lahůdky

Důvod nominace

Výrobna lahůdkářských výrobků podle původních receptur s vlastní dopravou jak do obchodů a firem, tak také soukromým osobám.

Nominační kategorie

Tradice

Nominoval/a:

zaměstnanec

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů