12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

NELAN, spol. s r.o. - PAN PETR JELÍNEK

Ročník 2014

Představení nominované firmy

Společnost NELAN spol. s r. o. je českou společností, která se zabývá vývojem, výrobou a dodávkou plastových a hliníkových stavebních výplní podle požadavku klienta. Dodržování termínů, odbornost, kvalita a preciznost zpracování finálního výrobku, jsou hlavními zásadami, na kterých si zakládá.

Společnost poskytuje plný projekční i výrobní servis při řešení jednotlivých prvků i celků. NELAN, spol. s r.o. se stala spolehlivým dodavatelem plastových a hliníkových stavebních výplní nejenom v České republice, ale část produkce je realizována v Německu, Slovensku, Dánsku, Španělsku, Irsku, Francii, Ukrajině a Kanadě. Společnost NELAN patří mezi nejvýznamnější výrobce a dodavatele plastových oken, dveří a dalších stavebních výplňových prvků v regionu Karlovarského kraje.

NELAN, spol. s r.o. si váží svých zákazníků, obchodních partnerů i zaměstnanců. Za svůj odpovědný přístup získala za více jak 20 let svého působení již řadu uznání. V roce 2013 se stala Firmou roku Karlovarského kraje i Nejlepším zaměstnavatelem okresu Cheb. V letošním roce získala certifikát na konferenci Úspěšnou společnost tvoří kvalifikovaní zaměstnanci.

Závazek společenské odpovědnosti nebere NELAN, spol. s r.o. na lehkou váhu. V rámci ochrany životního prostředí se například zařadila do projektu Zelená firma, na poli sociálním pravidelně spolupracuje a podporuje hned několik subjektů, například letní dětský tábor Lomíček, Sbor dobrovolných hasičů ve Skalné, Divadlo Z bedny, či Sportovní klub vozíčkářů.

Firma sídlí v Chebu, Karlovarský kraj

"Plníme svoje závazky."

3 otázky pro nominovanou osobu

Odpovídá pan Petr Jelínek, spolumajitel a jednatel NELAN, spol. s r.o.

Jaké byly Vaše pocity, když jste o Vaší nominaci do ČESKÉHO GOODWILLU dozvěděli?

„Samozřejmě jsme byli touto nominací potěšeni.“

Proč jste se rozhodli Vaši nominaci do projektu ČESKÝ GOODWILL přijmout?

„Myslím, že je dobře, že se poukazuje na to, že si firmy uvědomují svou odpovědnost ke svému okolí. Od začátku založení společnosti jsme se snažili o to, aby naši zaměstnanci i zákazníci byli spokojení. Nominace je pro nás jakousi „zpětnou vazbou“, že se nám to daří.“

Jaký je Váš nejčastější projev dobré vůle?

„Vstřícnost k zaměstnancům, kdy se snažíme vycházet vstříc jejich potřebám. Např. uzpůsobením pracovní doby apod.“

Důvod nominace

„Přístup k zaměstnancům, k zákazníkům, poctivost, kvalita, spolehlivost.“

Nominační kategorie

Partner

Nominoval/a:

jiný

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů