12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

B.E.S. - Petrovice, s. r. o.

Ondřej, Bohumil a Eva Šimákovi

Ročník 2019

Představení nominované firmy

Společnost B.E.S – Petrovice je rodinná firma, kterou založili manželé Šimákovi v roce 1993, v roce 2008 po skončení studií se přidal syn Ondřej. Je tradičním výrobcem bytového textilu, základní stavební kameny portfolia představuje povlečení, prostěradla, polštáře a přikrývky, osušky a ručníky. Předností výrobního programu společnosti jsou moderní technologie, sklady s kapacitou více než tisíc paletových míst a vlastní promyšlená logistika. Díky nim může B.E.S. – Petrovice garantovat vysokou kvalitu svých výrobků i služeb, vč. doručení zásilek do druhého dne.

Mezi odběratele společnosti patří jak velkoobchodní klienti (hotely, penziony, hostely aj.) tak i velké obchodní řetězce ve střední Evropě, a v neposlední řadě i koncoví zákazníci, kteří si mohou produkty objednávat prostřednictvím několika e-commerce projektů, které firma provozuje. Výrobky rodiny Šimákových odebírají zákazníci především v České republice, na Slovensku, v Německu a Rakousku, Slovinsku, Chorvatsku, Polsku, Maďarsku a Itálii. Společnost je také významným dodavatelem pro nadnárodní obchodní řetězce, protože je schopna vyrobit více než dva tisíce kusů prostěradel a tisíc kusů povlečení každý den.

Své podnikání Šimákovi staví především na korektních vztazích. Při výrobě dbají na ekologii a prioritou je pro ně kvalita a spokojenost jejich zákazníků.

Mapa
Firma sídlí ve Středočeském kraji

3 otázky pro nominovanou osobu

Co Vás na podnikání nejvíc těší?

Že dokáži naplnit očekávání našich zaměstnanců a daří se nám stále shánět dostatek práce pro nás pro všechny a že dokážeme ještě v této nelehké době něco vyrábět v Čechách. A samozřejmě kladné reference a reakce od spokojených zákazníků.

Kdo je Vaším vzorem osobním, případně podnikatelským vzorem?
Hlavně moji rodiče.

Zbývá Vám čas na koníčky?
Ano, jsou to hlavně má rodina, loď a dobrovolní hasiči.

Odpovídal Ondřej Šimák, syn zakladatelů a jednatel společnosti 

Důvod nominace

Stále se rozvíjející česká rodinná výrobní firma, expandující i do zahraničí a šířící dobré jméno českých výrobků. I když po 25 letech od vzniku firmy pomalu předávají vedení synovi, pracují od rána do večera. Spolehliví jako obchodní partneři, dávají práci v příjemném a čistém prostředí lidem z okolí - firma sídlí na vesnici, tím podporují i rozvoj venkova.. Pravidelně poskytují sponzorské dary dětským domovům v okolí. Féroví lidé, za léta spolupráce už skoro kamarádi.

Nominační kategorie

Tradice

Nominoval/a:

obchodní partner

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů