12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

umdasch STORY DESIGN, a.s.

Jakub Brýdl

Ročník 2019

Představení nominované firmy

Společnost Story Design byla založena v roce 1995 v Litomyšli, kde má stále své administrativní sídlo i výrobní prostory. Jedná se o akciovou společnost, původně rodinného charakteru. Firma se stala koncem roku 2015 součástí nadnárodní skupiny umdasch, čímž si zajistila další rozvoj nejen svých obchodních aktivit, ale i výrobních kapacit. Rodina Brýdlů se nadále podílí na vedení firmy členstvím v představenstvu i dozorčí radě.

Firma se zabývá designem, výrobou a instalací komerčních atypických interiérů a produktů na podporu prodeje. Jejími dlouhodobými klienty jsou většinou nadnárodní společnosti z různých oborů, jako například mobilní operátoři, banky, automobilky, pivovary a mnohé další společnosti, obvykle provozující síť poboček v různých evropských státech. Ve svém oboru se umdasch Story Design řadí mezi přední výrobce na evropském trhu. Na předměstí Moskvy již několik let úspěšně funguje ruská dceřiná výrobní společnost, kde pracuje téměř 30 zaměstnanců.

Dle individuálních požadavků klientů poskytuje společnost ke svým výrobkům i komplexní portfolio služeb. Ve společnosti aktuálně pracuje více než 200 zaměstnanců. Má vlastní týmy designérů, vývojářů a konstruktérů, kteří připravují stále nové nápady, kombinace materiálů a netradiční řešení. Společnost si zakládá na kvalitě svých výrobků i služeb. Nezbytným předpokladem k tomu jsou špičkové technologie a pravidelné investice do nich. Výroba je vybavena moderními CNC technologiemi v oblasti dřevovýroby, kovovýroby, plastové výroby a tisku.

Samozřejmostí pro umdasch Story Design je férový přístup nejen k zaměstnancům společnosti, ale i ke všem obchodním partnerům a lokálním institucím.

Hlavně se z toho neposrat..:)

Mapa
Firma sídlí v Pardubickém kraji

3 otázky pro nominovanou osobu

Co Vás přivedlo do Vaší současné funkce?
Po škole jsem chtěl hodně cestovat, stihl jsem Ameriku, před odjezdem na Nový Zéland jsem byl bratrancem násilně :-) donucen k pomoci ve firmě, a z tehdejší brigády jsem ve firmě již 20 let :-).

Kdo je Vaším vzorem osobním, případně podnikatelským vzorem?
Všichni dlouhodobě úspěšní podnikatelé, kteří ve firemním i osobním životě dokázali překonat všechna nevyhnutelná krizová období.

Jakou vlastnost považujete za svoji nejsilnější stránku?
Naslouchání.

Odpovídal Jakub Brýdl, předseda představenstva společnosti umdasch Story Design

Důvod nominace

Dlouhodobý úspěšný růst firmy, inovace, férový přístup k obchodním partnerům. Schopnost obstát i na evropském trhu.

Nominační kategorie

Made in Czechia

Nominoval/a:

obchodní partner

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů