11. ročník ocenění pro firmy, kterých si lidé váží

Zvolte OSOBNOST Český Goodwill 2023

Hlasujte

STYLE PLUS s.r.o.

Rudolf Jániš

Ročník 2019

Představení nominované firmy

Rok 2008, e-commerce už není úplně v plenkách a neustále se rozvíjí, v některém sortimentu je však nakupování online stále tabu. Přichází pan Jániš s dlouholetou praxí v oboru sanitární techniky, který chce jít proti proudu, rozvířit vody online nakupování. Jeho cílem je, aby zákazníci našli na jednom místě široký výběr produktů od světových značek za dobrou cenu s krátkým termínem dodání. Vize se naplňují a společnost STYLE PLUS se dynamicky rozvíjí a provozuje nejen síť maloobchodních e-shopů, ale také spolupracuje s velkoobchodními partnery. A to je teprve začátek.

Přichází rok 2017, kdy tato již stabilní česká společnost dominuje na e-commerce trhu a začíná se dívat na západ. Startuje expanze do Holandska, Belgie a Itálie, opět proti proudu, neboť trend všechny ostatní žene na východ. A co bude dál? Cíle nejsou malé a nikdy nebyly. Jdeme dobít evropský trh a představit zákazníkům novou generaci e-commerce řešení – kdo by si nepřál sednout si doma pohodlně v obýváku a během chvíle se objevit v koupelnovém studiu jedním klinutím myši a pěkně v klidu a teple domova si vybrat koupelnu svých snů? Již brzy vás čeká nakupování budoucnosti, a máte se na co těšit.

Voda je naše vášeň a motivace.

Mapa
Firma sídlí v Pardubickém kraji

3 otázky pro nominovanou osobu

Čeho si nejvíc vážíte v obchodních vztazích?
Upřímnosti a férového jednání.

Kdo je Vaším vzorem osobním, případně podnikatelským vzorem?
Smekám před Larry Pagem a lidsky obdivuji Karla Gotta.

Jaké máte plány do budoucna?
Pokračovat v expanzi v rámci EU s cílem vybudovat největší síť internetových obchodů a VR studií.

Odpovídal Rudolf Jániš, jednatel společnosti STYLE PLUS 

Důvod nominace

Velmi rychlý a úspěšný růst firmy, velmi férové jednání, vysoká prestiž ve svém okolí. Inovativní přístup ve svém oboru s mezinárodními ambicemi.

Nominační kategorie

Inovace

Nominoval/a:

obchodní partner

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů