12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

TLC Trainings and Languages

Taťána Marie Nepustilová

Ročník 2019

Představení nominované firmy

Firma TLC byla založena v roce 2005. Poskytuje jazykové kurzy ve 20 jazycích, překladatelské a tlumočnické služby, kurzy osobního rozvoje a soft skills, stejně jako koučovací a konzultační služby. Posláním společnosti je díky kontinuálnímu vzdělávání zajištění růstu, úspěchu a upevňování pozic české společnosti na trhu. Kromě toho se také aktivně zabývá společenským odpadem a prosazováním hodnot. Know More – Grow More – Do More.

Firma sídlí ve vlastních prostorách 17. patra budovy AZ Tower, aktuálně má 280 spolupracovníků, působí na celém území České republiky.

Spolumajitelka TLC Taťána Marie Nepustilová je podnikatelkou, mentorkou, matkou a také patronkou dětské SOS vesničky Česká republika. Za tuto svou dlouhodobou charitativní činnost získala v roce 2019 celostátní Cenu Ď a tutéž cenu za Jihomoravský kraj. V roce 2014 zvítězila v soutěži Česká podnikatelka roku v kategorii malá firma. Několikrát byla finalistkou soutěže Podnikatel roku.

Know more. Grow more. Do more.

Mapa
Firma sídlí v Jihomoravském kraji

3 otázky pro nominovanou osobu

Čeho si nejvíc vážíte v obchodních vztazích?
Loajality, a to jak ze strany spolupracovníků, tak i ze strany zákazníků. Šíření dobrého jména TLC je již přirozenou věcí a to je největší odměnou.

Kdo je Vaším vzorem osobním, případně podnikatelským vzorem?
Karel IV. Vybudoval hodnoty, se kterými pracujeme dodnes. Sám byl velmi vzdělaný, moudrý, realizoval projekty s dlouhodobou vizí pro další generace.

Kterou z Vašich vlastností naopak dle Vašeho názoru nese Vaše okolí s nejmenší libostí?
Můj temperament, občas je mne všude hodně.

Důvod nominace

Společnost TLC pod vedením ředitelky Taťány Marie Nepustilové získala již mnohá ocenění. Kromě profesionálních služeb v oblasti vzdělávání realizují i mnoho projektů v oblasti charity. Celá firma dělá svou práci skvěle a s velkým přínosem pro společnost. Paní Taťána byla v roce 2014 vítězkou v Ocenění českých podnikatelek a letos získala ocenění Ď za Jihomoravský kraj a celostátní ocenění za charitu. Taťána Marie je patronkou SOS dětských vesniček, už 7 let realizuje řadu projektů a akcí pro zlepšení života dětí. Je aktivní i v business oblasti, kde realizuje projekty jako Business club Morava nebo HR kavárna. Je mentorkou v BCC. TLC je významným zaměstnavatelem, stále inovuje a rozvíjí své služby. Pečuje nejen o své klienty, ale také o své zaměstnance.

Nominační kategorie

Partner

Nominoval/a:

zaměstnanec

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů