Infinity Energy s.r.o.

Jiří Dušek

Ročník 2019

Představení nominované firmy

Infinity Energy je ryze česká společnost, která již 10 let působí v oblasti vývoje software pro stomatologii. V současné době je hlavním produktem online stomatologický software XDENT, který poskytuje ucelené řešení pro zubní ordinace a dentální hygienu s důrazem na přehledné a jednoduché ovládání, možností online přístupu z jakéhokoli zařízení a pomáhá zubním ordinacím digitalizovat a automatizovat administrativu a pacientům přináší moderní nástroje v komunikaci s lékařem a přehled o svém zdraví.

Zkušenosti, které zakladatelé firmy Jiří Dušek a Jan Svoboda získali za 10 let ve stomatologii, promítají do svého produktu každý den. Soustředí se přitom na maximální efektivitu a automatizaci administrativy. Aby XDENT poskytoval chytrá řešení pro privátní praxi zubního lékaře, která pomáhají ve stomatologii, managementu, marketingu i komunikaci s pacienty, vytvořila Infinity Energy další produkty Labino – online software pro zubní laboratoře a iklient – klientskou zónu pro pacienty. Propojením XDENTu, Labina a iklient vznikl unikání koncept pro digitalizaci stomatologie: Dental Digital Concept.

Společně s našimi klienty vytváříme nejlepší online stomatologický software.

Mapa
Firma sídlí v Ústeckém kraji

3 otázky pro nominovanou osobu

Co Vás přivedlo do Vaší současné funkce?
Stál jsem společně s kolegou u zrodu myšlenky vytvořit XDENT. Vzhledem k mým vlastnostem mi rychle přirostl obchod k srdci, a to mě dovedlo až na moji pozici, kde se soustředím na inovace v XDENT a vymýšlím nové a ucelené služby pro dentální svět.

Co Vás na podnikání nejvíc těší?
Neomezené možnosti vymýšlet řešení pro naše klienty, které z nich mají radost a přináší jim přidanou hodnotu v jejich podnikání nebo i v osobním životě. Nejvíce mě naplňuje eliminace rutiny a administrativy.

Kdo je Vaším vzorem osobním, případně podnikatelským vzorem?
Osobním vzorem jsou pro mě rodiče. Za vše, co jsem kdy dokázal, vděčím jim. V podnikání je to Štěpán Binko (Internet Projekt, a.s.), můj první šéf, který mi ukázal, jak pracovat s lidmi, a jeden z mála lidí, kterými bych se nechal zase zaměstnat. Z mého pohledu je to leader na svém místě.

Odpovídal Jiří Dušek, spolumajitel firmy Infinity Energy

Důvod nominace

Společnost Infinity Energy z Ústí nad Labem a její 100% český projekt XDENT - stomatologický software. Jeden z velmi aktivních a kreativních lidí, který sdílí funkci jednatele společnosti Ing. Jiří Dušek, právě on stojí za tímto úspěšným projektem, který je v rámci republiky ojedinělým, s nímž se v krátkém čase podařilo získat až čtvrtinu českého trhu a dosahuje 100% růst tržeb každý rok. Podpora českého trhu, aktivní přístup ke klientům i zaměstnancům, skvělé prostředí, neustálá inovace, to vše stojí za touto společností. V roce 2018 rozhovor pro Forbes, 1. místo nejinovativnější firma roku v Ústeckém kraji, osobnost Ústeckého kraje, Ing. Jiří Dušek, jednatel - to jistě stojí za zmínku.

Nominační kategorie

Inovace

Nominoval/a:

zaměstnanec

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů