Český Goodwill 2023

Znáte firmu nebo podnikatele, kterých si vážíte?

Nominujte teď

Infinity Energy s.r.o.

Jiří Dušek

Ročník 2019

Představení nominované firmy

Infinity Energy je ryze česká společnost, která již 10 let působí v oblasti vývoje software pro stomatologii. V současné době je hlavním produktem online stomatologický software XDENT, který poskytuje ucelené řešení pro zubní ordinace a dentální hygienu s důrazem na přehledné a jednoduché ovládání, možností online přístupu z jakéhokoli zařízení a pomáhá zubním ordinacím digitalizovat a automatizovat administrativu a pacientům přináší moderní nástroje v komunikaci s lékařem a přehled o svém zdraví.

Zkušenosti, které zakladatelé firmy Jiří Dušek a Jan Svoboda získali za 10 let ve stomatologii, promítají do svého produktu každý den. Soustředí se přitom na maximální efektivitu a automatizaci administrativy. Aby XDENT poskytoval chytrá řešení pro privátní praxi zubního lékaře, která pomáhají ve stomatologii, managementu, marketingu i komunikaci s pacienty, vytvořila Infinity Energy další produkty Labino – online software pro zubní laboratoře a iklient – klientskou zónu pro pacienty. Propojením XDENTu, Labina a iklient vznikl unikání koncept pro digitalizaci stomatologie: Dental Digital Concept.

Společně s našimi klienty vytváříme nejlepší online stomatologický software.

Mapa
Firma sídlí v Ústeckém kraji

3 otázky pro nominovanou osobu

Co Vás přivedlo do Vaší současné funkce?
Stál jsem společně s kolegou u zrodu myšlenky vytvořit XDENT. Vzhledem k mým vlastnostem mi rychle přirostl obchod k srdci, a to mě dovedlo až na moji pozici, kde se soustředím na inovace v XDENT a vymýšlím nové a ucelené služby pro dentální svět.

Co Vás na podnikání nejvíc těší?
Neomezené možnosti vymýšlet řešení pro naše klienty, které z nich mají radost a přináší jim přidanou hodnotu v jejich podnikání nebo i v osobním životě. Nejvíce mě naplňuje eliminace rutiny a administrativy.

Kdo je Vaším vzorem osobním, případně podnikatelským vzorem?
Osobním vzorem jsou pro mě rodiče. Za vše, co jsem kdy dokázal, vděčím jim. V podnikání je to Štěpán Binko (Internet Projekt, a.s.), můj první šéf, který mi ukázal, jak pracovat s lidmi, a jeden z mála lidí, kterými bych se nechal zase zaměstnat. Z mého pohledu je to leader na svém místě.

Odpovídal Jiří Dušek, spolumajitel firmy Infinity Energy

Důvod nominace

Společnost Infinity Energy z Ústí nad Labem a její 100% český projekt XDENT - stomatologický software. Jeden z velmi aktivních a kreativních lidí, který sdílí funkci jednatele společnosti Ing. Jiří Dušek, právě on stojí za tímto úspěšným projektem, který je v rámci republiky ojedinělým, s nímž se v krátkém čase podařilo získat až čtvrtinu českého trhu a dosahuje 100% růst tržeb každý rok. Podpora českého trhu, aktivní přístup ke klientům i zaměstnancům, skvělé prostředí, neustálá inovace, to vše stojí za touto společností. V roce 2018 rozhovor pro Forbes, 1. místo nejinovativnější firma roku v Ústeckém kraji, osobnost Ústeckého kraje, Ing. Jiří Dušek, jednatel - to jistě stojí za zmínku.

Nominační kategorie

Inovace

Nominoval/a:

zaměstnanec

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů