Český Goodwill 2024

Hledáme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

NOMINUJTE TEĎ

PL INTERIÉRY s.r.o.

Ladislav Erban a Pavel Puchmeltr

Ročník 2019

Představení nominované firmy

Společnost PL INTERIÉRY s.r.o. založili Ladislav Erban společně s Pavlem Puchmeltrem na počátku roku 2019. Vložili do ní 11 let zkušeností v oboru truhlářství, kdy společně podnikali ve sdružení jako osoby samostatně výdělečně činné.

Firma navrhuje a vyrábí na zakázku interiérový nábytek do domácností (kuchyňské linky, vestavěné skříně, šatny, dětské pokoje či pracovny), kanceláří či prodejen. Dále se zabývá výrobou a renovací schodišť a podlah, dodávkou a montáží dveří a zárubní a zhotovením či montáží zahradních staveb a dekorací (altány, pergoly, ploty, studny, lavice, houpačky…).

Služby společnosti zahrnují vedle výroby kusového nábytku na míru, také kompletní realizaci úprav interiérů i exteriérů. Produkty z prvotřídních materiálů vyrábí zkušení profesionálové s mnohaletou praxí. Veškerá výroba je realizována v severních Čechách, kde firma působí, realizaci zakázek však provádí po celé republice.

Ve spolupráci se zákazníkem vytvoří firma 3D vizualizaci poptávaného nábytku nebo nabídne spolupráci s designerem. Dále pomůže s výběrem materiálů a vybavení dle nejnovějších trendů a přání zákazníka.

Firma si zakládá na férovém jednání, kvalitně provedené práci a vstřícnosti k zákazníkovi.

Nic není nemožné.

Mapa
Firma sídlí v Ústeckém kraji

3 otázky pro nominovanou osobu

Čeho si nejvíc vážíte v obchodních vztazích?

Seriózního jednání, férového přístupu a dodržování domluveného.

Kdo je Vaším vzorem osobním, případně podnikatelským vzorem?
Nemám konkrétní osobní vzor, ale nejvíce mě imponují příběhy lidí, kteří vystoupili ze své komfortní zóny a dokázali uspět i přesto, že je okolí od jejich úmyslů odrazovalo.

Jaké máte plány do budoucna?
Chci rozšířit firmu o další profesionály, kteří by prováděli i ostatní práce na zakázkách (elektrika, voda, výmalba…), abychom mohli nabídnout zákazníkovi kompletní služby při renovaci či stavbě jeho nového domu či bytu. V současné době zatím tyto práce řešíme se subdodavateli. V budoucnu pak rozšířit firmu o další pobočky, abychom lépe pokryli Českou republiku.

Odpovídal Ladislav Erban, spolumajitel firmy PL INTERIÉRY

Důvod nominace

Vstříctnost a ochota vyjít maximálně vstříc zákazníkovi, který je u této firmy vždy na prvním místě. Na jakýkoliv můj nápad nikdy neřekli “ne”, ale zvážili jej a buď souhlasili, nebo přišli se svým návrhem, který zrealizovali v perfektní kvalitě finálního výrobku. Poctivý řemeslníci s puncem tradičního řemesla, u kterých podaná ruka tvrdí společnou dohodu, aniž by to muselo být na papíře. A nesmím zapomenout na komunikaci, která je vstřícná, otevřená a hlavně rychlá - ani víkend jim nebrání poslat dotaz, návrh, cokoliv, co je potřeba řešit.

Nominační kategorie

Tradice

Nominoval/a:

Zákaznîk

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů