12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

Stopa ke zdraví

Pavlína Vedra

Ročník 2019

Představení nominované firmy

SToPA ke zdraví je zavedená, od května 2012 nově rozšířená, firma, která se po prozkoumání trhu rozhodla zaplnit mezeru jak v regionu, tak i v nabídce stravy. Součástí týmu je hlavně kuchařka s letitými zkušenostmi, které sahající až k vaření pro renomované osobnosti. 

Firma nabízí zdravou, vyváženou stravu, která po konzumaci uvede tělo do harmonické rovnováhy a vytvoří takové klima, že přebytečná kila jdou dolů. SToPA ke zdraví nabízí zdravé stravování formou tzv. krabičkové stravy rozvážené pravidelně na místo, které si klient určí. Portfolio produktů firmy zahrnuje též dělenou stravu či detoxikační program.

Ač mnozí řeší svá nadbytečná kila především z estetických důvodů, nadváha zdaleka není pouze problémem vzhledu. Může negativně ovlivňovat zdravotní stav a také šťastný život. A nejde pouze o psychický efekt, kdy nespokojenost s vlastním tělem brání prožívat pohodové chvíle přirozeně, uvolněně a s potěšením.

Vedle přípravy a rozvozu zdravé a vyvážené stravy poskytuje SToPA ke zdraví také služby výživového poradenství či sestavení vhodného jídelníčku na míru, čímž pomáhá svým klientům na cestě ke zdravému životnímu stylu a zlepšení celkového zdravotního stavu.

Mapa
Firma sídlí v Královéhradeckém kraji

Důvod nominace

Již jednou jsem tuto osobu nominoval v roce 2014 na Český Goodwil. Jsem sice její manžel, ale o to více vidím, jakou má moje žena řeholi, zvládat ve své práci vše tak, aby byli zákazníci spokojeni a aby vše klapalo, jak má. Vše začíná každotýdenním sestavováním jídelníčku a vytváření výjimek pro ty, kteří nesmí některé suroviny nebo jsou ve stravě nějak omezeni, pak podle jídelníčku nákup čerstvých surovin, vše uvařit tak, aby to bylo chutné a splňovalo požadované náležitosti. Po uvaření přichází hermetické zatavování, balení do tašek po jednotlivých dnech pro každého klienta (vaří se vždy na dva dny) a rozvoz...tím vše nekončí - pak provést ještě papírovou agendu... A proč manželka dělá všechno skoro sama? No, spolehlivého, pečlivého a zodpovědného člověka, aby pohledal.

Nominační kategorie

Tradice

Nominoval/a:

rodinný příslušník

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů