12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

POD HARASKOU s.r.o.

Marcela a Libor Pavláčkovi

Ročník 2019

Představení nominované firmy

Společnost Pod Haraskou manželů Pavláčkových provozuje ve Vsetíně Vinotéku u Pavláčků. Prodejna je v provozu od podzimu 2010 a svým zákazníkům nabízí vína dodávaná přímo moravskými vinaři. Nabídku tvoří 25 odrůd stáčených vín a více než 250 druhů lahvových vín především od malých moravských vinařů.

Firma nabízí vína jakostní i vína pozdních sběrů, výběry z hroznů či výběry z bobulí až po vína ledová a slámová. Výběr obohacují sekty, vína kvašená v láhvích, tzv. šampaňské ale i destiláty a medoviny. Doplňkový sortiment tvoří dárkové zboží, různé boxy a tašky na víno, keramika, nebo pochutiny k vínu.

V zimních měsících manželé Pavláčkovi zajišťují řízené degustace od svých dodavatelů lahvových vín. Obvykle se ochutnává 10-12 vzorků vín prodávaných ve vinotéce s odborným výkladem sommeliéra nebo přímo majitelem daného vinařství.

Mapa
Firma sídlí ve Zlínském kraji

3 otázky pro nominovanou osobu

Co vás přivedlo k tomu, že jste si otevřeli vinotéku?

Nový domov. Přestěhovali jsme se z Jižní Moravy do Beskyd. A protože oba pocházíme z rodin, kde se víno vždycky pěstovalo a pilo, tak nám tady začalo časem chybět. A když jsme přemýšleli, jak bychom naše podnikání rozšířili shodli jsme se s manželkou, že by to mohla být právě vinotéka.

Kdo je vaším vzorem?

Rodiče, kteří za námi vždycky stáli, pomáhali nám a podporovali nás.

Zbývá vám čas na koníčky? Pokud ano, jaké provozujete?

Už dávno jsme s manželkou pochopili, že mít koníčky a čas na sebe a rodinu je v podnikání velmi důležité. Proto rádi cestujeme a poznáváme nová místa. Ideální je pro nás aktivní dovolená.

Důvod nominace

Jsou to naprosto fantastičtí lidé!!! Féroví, bezelstní a úplně báječní.

Nominační kategorie

Partner

Nominoval/a:

zaměstnanec

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů