12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

FreOn Services s.r.o.

Ondřej Fréhar

Ročník 2019

Představení nominované firmy

Společnost FreOn Services od roku 2016 vyrábí a prodává zmrzlinu pod značkou Tak trochu jiná točená. V čem je jiná? Každý zákazník má možnost vybrat si vanilkový nebo čokoládový základ, případně základ z mražených banánů, a do tohoto základu si vybere mražené ovoce z nabídky (jahody, maliny, borůvky, višně, mango, angrešt a další), případně si může nechat přimixovat Lentilky či sušenky. 

Na své si tedy přijdou jak milovníci smetanových zmrzlin, tak zákazníci vyhledávající zdravější formu mlsání. To vše si může zákazník dát do černého kornoutku, který je trendy, a navíc pročišťuje tělo, protože je barven aktivním uhlím. Komu se černý kornoutek nezamlouvá, může dostat biorozložitelný kelímek.

Po zkušenostech s poptávkou po točené zmrzlině Tak trochu jiná točená, se společnost FreOn Services rozhodla rozšířit dostupnost svých produktů pomocí franchinsingu, přičemž zájemcům nabízí plnou podporu.Mapa
Firma sídlí v Moravskoslezském kraji

3 otázky pro nominovanou osobu

Co Vás na podnikání nejvíc těší?
Různorodost aktivit, stále se řeší něco nového.

Čeho si nejvíc vážíte v obchodních vztazích?
Důvěry, upřímnosti a spolehlivosti.

Zbývá Vám čas na koníčky? Pokud ano, jaké provozujete?
Podnikání je mým koníčkem, ale také běhám.

Odpovídal Ondřej Fréhar, jednatel firmy FreOn Services 

Důvod nominace

Firma funguje jako franšíza točené zmrzliny s ovocem "Tak trochu jiná točená". Inovativní způsob výroby a oblíbenost u zákazníků je důvodem pro nominaci. Firma se navíc snaží zanechávat co nejmenší ekologickou stopu a používá eco-friendly materiály. Je ze sta procent v českém vlastnictví a českého původu. Při jednání s obchodními partnery postupuje vždy zásadově a čestně.

Nominační kategorie

Inovace

Nominoval/a:

zaměstnanec

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů