12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

FLEXIPAL a.s.

Tomáš Vojtěch

Ročník 2019

Představení nominované firmy

Akciová společnost Flexipal nabízí komplexní a flexibilní servis v paletovém hospodářství v celé střední Evropě. Své dceřiné společnosti má v Polsku, na Slovensku a v Maďarsku. Flexipal je první v oboru a zatím jedinou společností, která nabízí služby pod jednou značkou v těchto státech. Jejím cílem je zajistit kvalitu a spolehlivost svých služeb a výrobků všude, kde působí, k čemuž napomáhá její technické zázemí, propracovaná logistika a optimální rozložení výrobních a skladových závodů.

Skupina Flexipal zaměstnává přes 150 zaměstnanců a ročně svým zákazníkům, mezi které se řadí jak velké renomované společnosti, tak střední i malé firmy, dodá více než 4 miliony dřevěných palet. Z toho 60 % připadá na nové palety a 40 % na použité či opravené palety. V letošním roce konsolidovaný obrat bude atakovat hranici 500 mil. Kč. Tento objem společnost řadí mezi velké výrobce na středoevropském trhu.

O svůj úspěch se manželé Vojtěchovi, kteří firmu vlastní, neváhají podělit se potřebnými. Od roku 2017 jsou Dobrými anděli, kteří podporují rodiny, které se ocitly v těžké životní situaci vlivem vážného onemocnění. Také finančně podporují nemocnou Leontýnku, která trpí svalovou hypotonií a pravidelně přispívají Unicef. Dále podporují místní neziskové spolky TJ Sokol Křoví, SDH Křoví a příležitostné sportovní akce v okolí.

Firma je úspěšná díky skvělému týmu lidí, kteří v ní pracují. Největší hodnotu firmy právě vidíme v lidech. Firma může mít x majetku a spoustu zakázek, ale pokud nejsou správní lidé na správných místech, tak se nemůže dostavit dobrý výsledek. Velmi dbáme o co nejlepší pracovní zázemí pro naše zaměstnance, ale zase požadujeme od nich 100% výsledky. Všichni naši zaměstnanci pochopili naši strategii (pokud se daří firmě, budou se mít dobře i její zaměstnanci) a snaží se podávat nejlepší pracovní výsledky. My se zase staráme o co nejlepší pracovní podmínky jako například kvalitní pracovní pomůcky, obědy zdarma, nejlepší pracovníci dostávají zahraniční rodinné dovolené, pátky kratší pracovní doba atd..

Bez dobrých lidí se nedá řídit dobrá firma.

Mapa
Firma sídlí v Kraji Vysočina

3 otázky pro nominovanou osobu

Co Vás na podnikání nejvíc těší?
Něco nového budovat. Možnost ovlivňovat chod i rozvoj ve firmě od A do Z.

Jakou vlastnost považujete za svoji nejsilnější stránku?
Vytrvalost a houževnatost

Kterou z Vašich vlastností naopak dle Vašeho názoru nese Vaše okolí s nejmenší libostí?
Občas reaguji příliš prudce, ale snažím se s tím pracovat:-)

Odpovídal Tomáš Vojtěch, ředitel společnosti FLEXIPAL

Důvod nominace

Důvodem nominace je postoj Tomáše i jeho ženy Simony, kteří stojí za celou firmou, k jejich zaměstnancům. Kterých si váží nejen v tichosti doma, ale dokáží je skutečně ocenit. I přesto, že se jejich firma neustále rozvíjí, zisky stoupají, nezapomněli na to, že bez zaměstnanců by nedokázali nic.

Nominační kategorie

Partner

Nominoval/a:

rodinný příslušník

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů