12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

Dřevoorigo

David Moravec

Ročník 2019

Představení nominované firmy

David Moravec je tesař, který dřevo opracovává s láskou od roku 1997. Pod značkou Dřevoorigo nabízí tesařské práce, poskytuje kompletní dodávky zastřešení domů, dřevostavby i interiéry. V nabídce firmy naleznete také pergoly, altány, terasy, zahradní domky, přístřešky.

Hlavním cílem Davida Moravce je, aby prostřednictvím své práce a svých výrobků uchovával v lidech lásku ke dřevu. Každý výrobek, který ve své dílně zhotoví, vykazuje známky originality, precizního zpracování a funkčnosti.

David Moravec je zastáncem individuálního přístupu ke každému zákazníkovi. Společně s ním vždy nachází cestu, která je nejlepším řešením pro obě strany.

Dřevoorigo - dřevo s láskou.

Mapa
Firma sídlí v Kraji Vysočina

3 otázky pro nominovanou osobu

Co Vás přivedlo do Vaší současné funkce?
Osud a snad i touha ukázat lidem/zákazníkům, že i v dnešní době se dají dělat věci, které se dokončí včas a s kterými může být člověk spokojen déle, než je doba záruky.

Kdo je Vaším vzorem osobním, případně podnikatelským vzorem?
Mým vzorem jsou staří tesařští praktici, kteří dokázali vytvořit díla s minimálními prostředky. Ta jsou bohužel dnes téměř zapomenuta.

Jaké máte plány do budoucna?
Nyní jsem rozšířil svou firmu o provoz pily, takže do budoucna bych si přál dodávat kvalitní sortiment z vlastních zdrojů.

Odpovídal David Moravec, majitel firmy Dřevoorigo

Důvod nominace

Vážím si Davida Moravce za pracovitost, poctivost při tvorbě zakázky. Ochotu a vstřícnost vůči každému zákazníkovi. Vždy se snaží o to, uchovávat v lidech lásku ke dřevu a tradici. Vážím si ho za to, že dovede každou zakázku k úplné spokojenosti zadavatele, a to vše na úkor svého volného času a svých koníčků. Je jedním z mála lidí, pro které je podání ruky svaté a které nepředčí jakákoliv právní smlouva. Svou práci miluje a dává ji vše, a to mnoho lidí, s kterými měl možnost jednat, oceňuje.

Nominační kategorie

Tradice

Nominoval/a:

zaměstnanec

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů