Český Goodwill 2024

Hledáme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

NOMINUJTE TEĎ

SANDER SUPPORT LOGISTIC s.r.o.

Ing. Jan Valerián

Ročník 2019

Představení nominované firmy

Firmu SANDER SUPPOR LOGISTIC založil Jan Valerián spolu s manželkou před deseti lety. Byla to reakce na požadavky jejich tehdejších zákazníků, kteří s nimi rádi spolupracovali již u předchozího zaměstnavatele. Navzdory ekonomické recesi se podařilo s podnikáním začít a úspěšně je rozvíjet do současné podoby.

Společnost poskytuje služby v oblasti přepravního balení a manipulace. Konkrétně se jedná o balení zboží pro export, kontejnerizaci, skladování, pronájem těžkotonážních vysokozdvižných vozíků i vlastní přepravu. Zkušenost má firma i s komplikovanou přepravou, vč. rozsáhlých investičních celků (například kondenzátory pro elektrárny či celé tramvaje) po celém světě. V podstatě pro jakýkoli náklad zajistí SANDER SUPPORT LOGISTIC bezpečnou přepravu do místa určení.

Základní hodnoty, na kterých firma stojí, jsou flexibilita, profesionalita a spolehlivost při dodržování sjednaných termínů, podmínek i způsobů realizace. Slovo gentlemana stvrzené podáním ruky je pro Jana Valeriána a jeho tým víc než stohy smluv. Společnost SANDER SUPPORT LOGISTIC zároveň sleduje a aktivně využívá nejmodernější materiály a trendy v obalovém průmyslu.

Chováme se flexibilně, pracujeme maximálně profesionálně, stojíme si za svými závazky a nepodvádíme.

Mapa
Firma sídlí v Moravskoslezském kraji

3 otázky pro nominovanou osobu

Co Vás přivedlo do Vaší současné funkce?
Když se mne zákazník po prvním realizovaném balení do beden zeptal, jak mu budu zakázku fakturovat. Odpověděl jsem, jestli může 14 dní počkat, než se mi podaří založit firmu.

Co Vás na podnikání nejvíc těší?
Těší mne dobře odvedená práce. Mám radost, když bez vyžádání dostaneme od zákazníka pochvalu. Většinou se nejedná o pochvalu pro mne, ale spíše pro naše pracovníky. I tak mě to těší :-).

V čem vidíte největší překážky podnikání?
Za největší problém v podnikání považuji skutečnost, že v našem státě jsou dlužníci a podvodníci chráněni lépe než seriózní firmy a podnikatelé. Slovní spojení „ochrana dlužníka před věřiteli“ považuji za jednu z nejzářivějších perel našeho soudního systému.

Odpovídal Jan Valerián, ředitel společnosti SANDER SUPPORT LOGISTIC 

Důvod nominace

Firma SANDER SUPPORT LOGISTIC je na trhu logistiky na špičkové úrovni, dokáží realizovat veškeré potřeby zákazníka, rychle reagovat na změny a hlavně dokáží poradit na základě svých zkušeností, které získali během svého působení. Tímto bych chtěl předat své poděkování za odvedenou spolupráci, dobře vykonanou práci a hladký průběh na všech projektech.

Nominační kategorie

Partner

Nominoval/a:

obchodní partner

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů