12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

Kreatorium

Jakub Kolmistr

Ročník 2019

Představení nominované firmy

Kreatorium je moderní kreativní studio, které Jakub Kolmistr založil v roce 2013. Svým klientům z řad korporací i neziskovek nabízí služby vizuální identity, webdesignu, foto a video služby a další komunikační aktivity.

Nad malými i velkými projekty se v Kreatoriu setkávají profesionálové z oboru reklamy a plní si svůj sen – vybírat si projekty ne podle rozpočtu, ale podle toho, jestli jsou smysluplné a přínosné nejen pro firmu, ale i pro okolí.

Férová kompletní a komplexní podpora smysluplných projektů.

Mapa
Firma sídlí v Praze

3 otázky pro nominovanou osobu

Co Vás na podnikání nejvíc těší?
Když vidím, jak různí lidé, s různými schopnostmi jsou, i přes své velké rozdíly, schopni nadšeně pracovat pro jednu společnou vizi, která je pojí.

V čem vidíte největší překážky podnikání?
Určitě v osobní disciplíně a schopnosti samotného leadera vést sám sebe. Je to něco, co dle mého odděluje zaměstnání a podnikání.

Čeho si nejvíc vážíte v obchodních vztazích?
Náš úspěch je velkou měrou vystavěný na upřímných a férových vztazích jak s klienty, tak také s dodavateli. Na těchto vztazích si tak vážím nejvíce oboustranné důvěry, férovosti a upřímnosti.

Odpovídal Jakub Kolmistr, majitel firmy Kreatorium

Důvod nominace

Skvele jednani, uctivy pristup, prijemna spoluprace, energicky team. Co rekne, to plati. Muzu se spolehnout. Nikdy jsem nepoznala lepsi firmu i jejich externi kolegove jsou proste skvely.

Nominační kategorie

Partner

Nominoval/a:

obchodní partner

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů