Český Goodwill 2024

Hledáme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

NOMINUJTE TEĎ

Neogenia s.r.o.

Ondřej Švrček

Ročník 2019

Představení nominované firmy

Společnost Neogenia založili v roce 2009 Jan Šimecký a Ondřej Švrček. Prvním projektem firmy se stala SMSbrana NeoGate. Ta se postupem času rozvinula do dalších projektů a Neogenia v současné době patří mezi přední společnosti na poli slevového, direct a proximity marketingu. Projekty společnosti navštěvuje každý den až 70 000 uživatelů a jejich počet neustále roste.

Vlajkovou lodí Neogenie se stává projekt Mobilní rozhlas, který jako jediný systém na světě dokázal spojit množství inovativních komunikačních technologií do jediné platformy. Tím umožňuje každodenní efektivní komunikaci místních samospráv s občany i záchranu životů a majetku lidí v krizových situacích jako jsou povodně nebo požáry.

Za poslední 3 roky se vedení kromě vývoje inovativních projektů zaměřilo hlavně na vybudování fungujícího týmu profesionálů a reprezentativního pracovního prostředí. Nyní je součástí Neogenie několik desítek odborníků, kteří mají společný cíl. Chtějí být úspěšní v ČR i v zahraničí. Chtějí, aby projekty Neogenie patřily mezi absolutní špičku. A to se nám společně daří.

Mapa
Firma sídlí v Jihomoravském kraji

Důvod nominace

Ondřej Švrček je zakladatelem společnosti Neogenia, která působí na trhu přes 9 let a patří mezi přední společnosti na poli slevového, direct a proximity marketingu. I přesto, že je manažer a profesionál, naprosto miluje svou práci a smart komunikaci. Je otevřený novým projektům, které se svým týmem dotahuje do dokonalosti. Projekty společnosti navštěvuje každý den až 70 000 uživatelů a jejich počet neustále roste. Vzhledem k tomu, že jsou jejich služby finančně dostupné, užitečné a neskutečně variabilní, mají velký ohlas zejména v sektoru veřejné správy. Společnost své služby neustále vyvíjí a zdokonaluje. Nominaci a velké poděkování si Ondřej Švrček a spol. Neogenia zaslouží zejména za ucelenou platformu pro přímou komunikaci s občany. Komunikační brána Mobilní rozhlas spojuje v jediném intuitivním rozhraní hromadné SMS zprávy, hlasové zprávy, ankety, e-maily a bezplatné zprávy do mobilní aplikace. Díky této službě můžeme občany našeho města informovat o krizových situacích, o odstávkách energií, o kulturních či sportovních událostech, dopravních uzavírkách atd. Díky aplikaci Zlepšeme Česko pak zapojujeme do dění i své občany, kteří nám nahlašují zničený mobiliář, černé skládky, nefunkční veřejné osvětlení a jiné. Šéfa s takovými nápady, projekty a s takovým elánem a zapálením bych přála každé firmě.

Nominační kategorie

Inovace

Nominoval/a:

obchodní partner

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů