12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

People Facility s.r.o.

Markéta Dvořáková

Ročník 2019

Představení nominované firmy

Česká společnost People Facility s.r.o. byla založena v Plzni v roce 2014 a ještě ve stejném roce získala povolení ke zprostředkování zaměstnání od Ministerstva práce a sociálních věcí.

Firma se zabývá vyhledáváním zaměstnanců pro společnosti z různých oblastí působení, např. strojírenský, automobilový a elektrotechnický průmysl a zprostředkovává je formou přímého umístění i dočasného přidělení. Zaměstnanci jsou profesionálové napříč spektrem oborů od dělnických pozic až po vyšší management.         

Při poskytování služeb vždy spojuje zájmy obou skupin – zaměstnavatelů i uchazečů. Řeší tak každodenní personální potřeby svých zákazníků a zároveň nabízí profesní příležitosti pro uchazeče o zaměstnání. V případě potřeby pomáhá svým zaměstnancům s integrací do běžného života, a to i nad rámec pracovní doby.

Přáním firmy je být celoživotním partnerem jak pro své zákazníky, tak i pro své zaměstnance.

Mapa
Firma sídlí v Plzeňském kraji

Důvod nominace

Paní Dvořáková mi velmi pomohla v tíživé životní situaci, kdy jsem skončil po vyhazovu ze zaměstnání a následném rozchodu s přítelkyní na ulici. Podala mi pomocnou ruku a našla mi slušné zaměstnání, kde jsem nyní velice spokojený a zároveň mi nabídla i ubytování. Jelikož jsem se dozvěděl, že takto nepomohla pouze mě, ale i spoustě dalších lidí, rozhodli jsme se s kolegy paní Dvořákovou pro její lidský přístup a celkovou ochotu nominovat.

Nominační kategorie

Partner
Mecenáš

Nominoval/a:

zaměstnanec

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů