12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

RECUTECH s.r.o.

Filip Hazuka

Ročník 2019

Představení nominované firmy

RECUTECH je český výrobce vysoce kvalitních protiproudých tepelných výměníků vzduch-vzduch a dalších energii šetřících komponentů se sídlem v Pardubicích. Společnost se řadí k evropské špičce v oblasti rekuperace. Její výrobky splňují přísné evropské směrnice a spojují v sobě vysokou účinnost s optimální tlakovou ztrátou. Zákazníci jsou téměř všichni významní výrobci rekuperačních jednotek v Evropě, ale i v USA a dalších zemích světa.

Firma zaměstnává přes 100 lidí a 6 robotů :-). Její výroba je totiž plně automatizovaná. Ve společnosti je implementován systém štíhlé výroby TPS, 5S, Kaizen a SMART, jež umožňují neustále zkvalitňovat procesy a snižovat výrobní náklady.

Společnost RECUTECH věří na dlouhodobé vztahy s obchodními partnery, zákazníky i zaměstnanci, sází především na kvalitu svých výrobků a záleží jí také na životním prostředí. V neposlední řadě je pro firmu důležitý nikdy nekončící vývoj.

Vždy dělám věci jinak.

Mapa
Firma sídlí v Pardubickém kraji

3 otázky pro nominovanou osobu


Co Vás na podnikání nejvíc těší?

Svoboda a možnost realizovat své vize a nápady.

Kdo je Vaším vzorem osobním, případně podnikatelským vzorem?
Steve Jobs.

Zbývá Vám čas na koníčky? Pokud ano, jaké provozujete?
Ano. Jezdectví – parkurové skákání.

Odpovídal Filip Hazuka, ředitel společnosti RECUTECH

Důvod nominace

Skvělý přístup k zaměstnancům, stará se o jejich neustálý rozvoj. Vizionář ve svém oboru tepelných výměníků. Zasazuje se o vývoj zcela nového tepelného výměníku, který bude zároveň měnit i vlhkost. S každým prodaným výměníkem posílá 10 centů na výsadbu nových stromů v ČR.

Nominační kategorie

Made in Czechoslovakia

Nominoval/a:

zaměstnanec

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů