12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

Little Bubbles

Tereza Sitárová

Ročník 2018

Představení nominované firmy

Tereza Sitárová se chce obklopovat pozitivními lidmi a dělat smysluplné věci, proto založila projekt Little Bubbles – cvičení pro děti, které spojuje jógu a výuku angličtiny. V Bublinkách děti nesoutěží, ale spolupracují a respektují jeden druhého.

Tereza vystudovala Pedagogickou fakultu se specializací na anglický a český jazyk. Má několikaleté zkušenosti s dětmi – nejen z Čech, ale také ze zahraničí. Vedla kroužky angličtiny ve školkách, školách, ve firmách, i soukromě. Jóga je pro ni ranní i večerní nezbytností, je absolventkou rekvalifikačního kurzu Instruktor jógy a akreditovaného kurzu Metodiky cvičení dětské jógy. Ráda se neustále vzdělává v oblasti pohybu, psychologie, mindfulness i práce s dětmi.

Je maminkou malé Aničky, která je jejím velkým vzorem i parťákem. Práce s dětmi je pro Terezu naplněním, nekonečnou inspirací, zdrojem energie, radosti i pozitivních myšlenek. Navíc jí děti neustále ukazují, co v životě je opravdu důležité a jak krásné a obohacující je radovat se z malých a obyčejných věcí. Za to je nepřestává obdivovat.

Všechny děti jsou jedinečné a výjimečné. Je na nás, dospělých, abychom si to uvědomovali.

Mapa
Firma sídlí v Praze

3 otázky pro nominovanou osobu

Co Vás přivedlo k podnikání?

Touha dělat smysluplnou práci a být pánem svého času.

V čem vidíte největší překážky podnikání?

Překážky si vytváříme sami, já si myslím, že kdo chce, najde cestu, kdo nechce, najde překážku. Pro mě možná správné skloubení pracovního a rodinného života. Můj životní partner je totiž zároveň mým parťákem v Bublinkách. Je to velkou výhodou, ale také neustálým učením toho druhého respektovat, a hlavně nebýt líní hledat lepší způsoby komunikace.

Kdo je Vaším osobním nebo podnikatelským vzorem?

Jeden vzor nemám, každý člověk, který mi v životě kdy vstoupil do cesty, je mou inspirací. Někteří mě utvrzují, že jsem na té správné cestě, někteří mě učí pokoře a někteří asertivitě a trpělivosti. A já jsem za to vděčná.

Odpovídala Tereza Sitárová, majitelka firmy Little Bubbles

Důvod nominace

Tereza je skvělá lektorka a motivátorka. Děti se na její lekce těší tak, že popohání rodiče, aby nepřišli pozdě. Tereza vymyslela svůj vlastní koncept cvičení pro děti na základě svých zkušeností s vrcholovým sportem, lektorováním angličtiny pro děti, studiem pedagogiky a cvičením jógy. Po dvou letech testování v praxi se rozhodla rozjet to ve větším měřítku a našla lektorky, kterým předala své know-how. Díky ní je v Praze k dispozici cvičení pro děti, inspirované jógou a spojující pohyb s přirozeným pochopením angličtiny. Když vidíte lekci Little Bubbles, všechno do sebe zapadá a působí naprosto přirozeně. Terezu chci nominovat zejména pro její neutuchající chuť zlepšovat způsob učení dětí. Znám její potenciál a vím, že jejím prvním podnikatelským projektem není zdaleka vyčerpaný. Pokud tímto způsobem pomohu Tereze, aby mohla pro společnost udělat ještě něco navíc, potom dělám nejlépe, co můžu.

Nominační kategorie

Inovace

Nominoval/a:

obchodní partner

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů