Český Goodwill 2024

Hledáme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

NOMINUJTE TEĎ

PROWORK spol. s.r.o.

Petr Havlena

Ročník 2018

Představení nominované firmy

PROWORK je český výrobce ergonomických židlí s tradicí od roku 1995. Aktuální sortiment PROWORK zahrnuje kvalitní manažerská křesla, dispečerské židle, průmyslové a laboratorní židle, židle pro lékaře a zdravé sezení THERAPIA.

V roce 2005 vyvinuli originální zdravotní židle na míru THERAPIA, které poskytují maximální ochranu zdraví a individuální komfort. Díky originálnímu konstrukčnímu řešení a nepřetržitému vývoji představují tyto výjimečné židle světovou špičku v kategorii zdravé sezení.

České zdravotní židle THERAPIA jsou chráněny ochrannou známkou a průmyslovým vzorem a díky klinickému hodnocení nabízí jako jediné na trhu prověřené zdravé sezení pro všechny typy postav.

 

Per aspera ad astra (Přes překážky ke hvězdám).

Mapa
Firma sídlí v Moravskoslezském kraji

3 otázky pro nominovanou osobu

Co Vás přivedlo k podnikání?

Sebezdokonalování, touha něco dokázat a být prospěšný ostatním. Není tajemstvím, že ten nejúspěšnější produkt vznikl po mé autonehodě před třinácti lety, kdy jsem se snažil zbavit vlastní bolesti. Pod hrozbou invalidity jsem vymyslel originální českou zdravotní židli sám pro sebe. Dnes na ní sedí cca 20 000 uživatelů zhruba v deseti zemích.Víc než podnikatel se cítím být konstruktér,což je má původní profese.

Čeho si nejvíc vážíte v obchodních vztazích?

Férovosti a rovnováhy win win (obě strany spokojené). A také dlouhodobého partnerství, kterému říkám obchodní přátelství. Protože je v něm současně respekt a serióznost.

Jaké máte plány do budoucna?

Velké. Baťa chtěl obout svět - a podařilo se mu to. Já bych chtěl svět naučit sedět zdravěji.

Odpovídal Petr Havlena, majitel firmy PROWORK

Důvod nominace

vysoká míra inovace, vlastnictví patentů, znalost ochrany průmyslových práv, export do nejobtížnějších světových teritorií (Skandinávie, USA)

Nominační kategorie

Inovace

Nominoval/a:

obchodní partner

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů