12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

RainFellows s.r.o.

Roman Šmiřák

Ročník 2018

Představení nominované firmy

RainFellows – v překladu kamarádi do deště – jsou týmem čtyř koučů, konzultantů, mentorů, který má více než 10 let zkušeností se zaváděním praktické změny především v komplexním prostředí technologických a telekomunikačních firem. Jejich motto je: „s méně dosáhnout více”, čehož dosahují aplikováním štíhlého (Lean) myšlení v různých odvětvích. Mají zkušenosti z mezinárodního prostředí, převážně ze Skandinávie.

Roman Šmiřák, Martin Chmelař, Jan Krchňák a Tomáš Tureček tvoří nerozlučný tým již od roku 2006, kdy společně pracovali ve firmě Tieto. Zanedlouho vytvořili v rámci společnosti interní konzultantský tým. Osudový zlom ve chvíli, kdy firma změnila svoji strategii, do níž tým svou filozofií nezapadal.

RainFellows pravidelně přednáší na konferencích, vystupují na akcích ve Francii, Finsku, Švédsku i Česku. Do širokého portfolia jejich klientů patří korporát i školy. Firma se soustředí především na firemní kulturu – na to, jak lidé spolupracují, způsob, jak komunikují.

Sami jsme chytří, ale společně geniální.

Mapa
Firma sídlí v Moravskoslezském kraji

3 otázky pro nominovanou osobu

Co Vás na podnikání nejvíc těší?

Svoboda.

V čem vidíte největší překážky podnikání?

Ecce EGO.

Kterou z Vašich vlastností podle Vašeho názoru nese Vaše okolí s nejmenší libostí?

Hyperaktivita :-)

Odpovídal Roman Šmiřák, spolumajitel firmy RainFellows

Důvod nominace

Velmi inspirativní a charizmatická osobnost, hybatel změn, nezištně pomáhá rozvíjet aktivitu BusinessCon, férový přístup k businessu.

Nominační kategorie

Inovace

Nominoval/a:

kamarád(ka)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů