Český Goodwill 2024

Hledáme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

NOMINUJTE TEĎ

Interiooo

Jaroslav Boch

Ročník 2018

Představení nominované firmy

Firma Interriooo od roku 2005 zajišťuje kompletní vybavení interiérů. V prodejně naleznete vše od koberců po kancelářské vybavení. Firma poskytuje služby v podobě dopravy zboží, pokládky podlah a prodej vybavení domácnosti a kanceláří. Jejich tvorbou jsou interiéry řady muzeí, hotelů či mateřských škol.

Firma je také pravidelným dárcem, podpořila např. projekty Zdravotní klaun, SOS dětské vesničky nebo Koza do Afriky.

Mapa
Firma sídlí v Libereckém kraji

3 otázky pro nominovanou osobu

Co Vás přivedlo k podnikání?

Seberealizace a poctivá práce.

Co Vás na podnikání nejvíc těší?

Radost z dobře odvedené práce.

Čeho si nejvíc vážíte v obchodních vztazích?

Čestnost, solidnost, spolehlivost.

Odpovídal Jaroslav Boch, spolumajitel firmy Interiooo

Důvod nominace

Rádi bychom nominovali pana Jaroslava Bocha i s manželkou, paní Lenkou Bochovou, jako majitele firmy Interiooo, naše vedoucí a zároveň "parťáky" nejen v zaměstnání. Vážíme si jich pro jejich přístup k nám, jako zaměstnancům a hlavně k zákazníkům. V práci vládne opravdová rodinná atmosféra, kterou se může chlubit jen minimum firem, a za to vděčíme jim. Odměnou v práci nám jsou častá slova děkuji. Problémům se snaží předcházet a se složitými situacemi nám vždy pomohou a nikdy nás v tom nenechají samotné. Jsou velmi pozitivní, což má přímý vliv na pracovní atmosféru. K zákazníkům jsou vstřícní, milí a vždy naleznou společné cestu k řešení i jejich náročných požadavků. Jelikož pracujeme na malém městě, kde největší reklamou je osobní doporučení, to posouvá naše pole působnosti až daleko za hranice okresu, někdy i kraje. Rádi bychom jim tímto způsobem ukázali, že si vážíme zmíněného přístupu k nám i k zákazníkům. Věříme, že tyto jejich vlastnosti a schopnosti obstojí v nominaci na Český Goodwill.

Nominační kategorie

Partner

Nominoval/a:

zaměstnanec

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů