Český Goodwill 2024

Hledáme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

NOMINUJTE TEĎ

Tiskárna LT

Luďka Tomešová

Ročník 2018

Představení nominované firmy

Tiskárna LT byla založena roku 1992 v Trutnově paní Luďkou Tomešovou, která je absolventka Polygrafické školy v Olomouci.

Jejím hlavním cílem bylo poskytovat v regionu tiskařské služby, zejména jednoduchého provedení, malonákladové a černobílé produkce. Důvod byl zcela jednoduchý – zaplnit existující mezeru na regionálním trhu. V začátcích byl nosným druhem výroby knihtisk, minimální podíl na tvorbě zakázek měl ofsetový tisk. To se během několika let změnilo a v současné době poskytuje hlavní zázemí pro tvorbu právě ofsetový tisk. Knihtisk už je pouze jakýmsi doplňkem, především pro malonákladové zakázky, například dotisk na svatební oznámení a novoroční přání. V současné době dostal v polygrafickém oboru velký prostor digitální tisk a který se také stal nedílnou součástí tiskárny.

Za dobu svého působení si Tiskárna LT vybudovala pevné místo na trhu, a to nejen v regionální oblasti. V roce 2004 Tiskárna LT rozšířila svoji nabídku o vlastní periodikum – inzertní noviny – týdeník Noviny LT, které se v současné době distribuují ve spolupráci s Českou poštou v nákladu 20000 výtisků, v plném pokrytí Trutnova a částečně i jeho okolí. V roce 2017 firma otevřela profesionální fotoateliér, který je k dispozici i pro veřejnost.

Kapka vymílá kámen ne silou, ale tím, že dopadá opakovaně.

Mapa
Firma sídlí v Královéhradeckém kraji

3 otázky pro nominovanou osobu

Co Vás přivedlo k podnikání?

Problematická uplatnitelnost na trhu práce v mé specifické profesi v porevolučním období a současně to byla pro mne velká výzva, zkusit se realizovat jako OSVČ na našem trhu.

Jakou vlastnost považujete za svoji nejsilnější stránku?

Umím rychle reagovat na změny v podnikatelském prostředí.

Kterou z Vašich vlastností naopak podle Vás nese Vaše okolí s nejmenší libostí?

Vytrvalost.

Odpovídala Luďka Tomešová, majitelka firmy Tiskárna LT

Důvod nominace

Luďka Tomešová začala podnikat mezi prvními ženami před více jak 25 lety. Za tuto dobu vybudovala prosperující firmu, za což byla naposledy oceněna cenou Podnikatelka roku 2017 za okres Trutnov. Klienti si jí velice váží nejen pro jejího bojovného podnikatelského ducha, ale pro její procítěné jednání. Má velké zásluhy na mnohých charitativních akcích pro děti nebo seniory. Podporuje nadaci Cesta talentu, Seniorský klub v Trutnově, pro děti pořádá Mikulášské nadílky, kdy rozradostněným dětem vydává Čertifikáty, ráda pomáhá všem lidem a je velmi milá a poctivá. Pro mnoho lidí je tak paní Luďka Tomešová velkou osobností, která si po tolika letech a nástrah podnikání zachovala lidskou tvář.

Nominační kategorie

Partner

Nominoval/a:

obchodní partner

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů