Český Goodwill 2024

Hledáme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

NOMINUJTE TEĎ

ApiTree s.r.o.

Aleš Dostál

Ročník 2018

Představení nominované firmy

Společnost ApiTree s.r.o. je start-upem, který v roce 2017 založil nadšený programátor a příznivec JavaScript technologií Aleš Dostál. Již v útlém věku se zajímal o výpočetní techniku a spíš, než aby programy používal, raději zkoumal, jak fungují. Když přišel boom internetu a webových stránek, našel i to, co ho baví až do dnešních dnů: webové aplikace.

Prošel si různými pozicemi v řadě firem a jak plynul čas, rozhodl se nakonec jít vlastní cestou a založil firmu ApiTree. Firma nabízí vývoj softwaru, zajišťuje školení a IT projekty. Aleš Dostál působí jako školitel a mentor, který se snaží programátorům jiných jazyků ukázat krásy JavaScript technologií.

Ve volném čase hraje na elektrickou kytaru nebo cestuje po evropských metropolích.

Cesta je cíl.

Mapa
Firma sídlí v Praze

3 otázky pro nominovanou osobu

Co Vás na podnikání nejvíc těší?

Možnost věci měnit.

V čem vidíte největší překážky podnikání?

Neustálé vystupování z komfortní zóny.

Čeho si nejvíc vážíte v obchodních vztazích?

Upřímnosti.

Odpovídal Aleš Dostál, majitel firmy ApiTree

Důvod nominace

Jednoznačně prolidský přístup. Skvělá atmosféra díky úžasný partě lidí, kteří jsou pracovití. Odlišují se I tím, že ačkoliv jde o oblast IT nejsou to nerdi a geekové, jak by si člověk myslel, a ve svých řadách mají i ženy. Dále je úžasné sledovat rychlý rozvoj firmy, která pružně reaguje na vývoj v IT prostředí a taktéž tyto informace předávat dál. Napříč firmou je cítit motivace. Ačkoliv se podnikatelům hází klacky pod nohy, oceňuji i to, že přes veškeré porodní bolesti není jediná myšlenka, jak něco obejít atd.

Nominační kategorie

Inovace

Nominoval/a:

přítel(kyně)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů