Český Goodwill 2024

Hledáme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

NOMINUJTE TEĎ

Choco café

Alexandra Hurtová

Ročník 2018

Představení nominované firmy

Choco café je rodinná čokoládovna s dvěma kavárnami, pekárnou a výrobou čokolády v centru Prahy. Naší specialitou je více jak 50 druhů horkých čokolád z celého světa, vyrábíme čokoládové tabulky, pralinky, makronky, pečeme v naší pekárně dorty podle vlastních receptur, pražíme bio  kávu. Vše, co prodáváme, pochází z naší výroby. Zaměřujeme se hlavně na oblastní vysokoprocentní čokolády té nejvyšší kvality.

Čokoláda je vášeň!

Mapa
Firma sídlí v Praze

3 otázky pro nominovanou osobu

Co Vás přivedlo k podnikání?

Nápad, který jsme spolu s manželem zrealizovali.

Jaké máte plány do budoucna?

Rozšířit výrobu čokoládových produktů, bean to bar čokoláda, bio produkty.

Zbývá Vám čas na koníčky? Pokud ano, jaké provozujete?  

Vaření, zahrada, sborový zpěv.

Odpovídala Alexandra Hurtová, majitelka firmy Choco café

Důvod nominace

První pořádná čokoládovna s pravou čokoládou. Vše je manufaktura a od výroby čokolády až po balení probíhá přímo v čokoládovně/kavárně. Nyní se připravuje výroba čokolád od bobů, což je docela rarita. Málokdo tohle dělá a v Praze snad nikdo takový není. S podnikatelským záměrem přišli před necelými 10 lety z důvodu, že v Praze neexistovala žádná pořádná čokoládovna. A nyní už je to zajetý provoz, který funguje. Všichni jsou spokojeni a vrací se.

Nominační kategorie

Inovace

Nominoval/a:

rodinný příslušník

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů