Český Goodwill 2024

Hledáme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

NOMINUJTE TEĎ

Bioveta, a.s.

Libor Bittner

Ročník 2018

Představení nominované firmy

Historie společnosti Bioveta začíná již v roce 1918, kdy vznikl Státní ústav pro rozpoznání zvířecích nákaz a výrobu očkovacích látek. Ústav byl umístěn v Ivanovicích na Hané na pozemcích bývalého panství bavorského korunního prince Ruprechta. V roce 1951 byl název ústavu změněn na Bioveta Ivanovice na Hané.

V průběhu sedmdesátých a osmdesátých let prošla společnost Bioveta složitým vývojem a několikrát změnila organizační strukturu přes národní podnik, oborový podnik až po státní instituci. V roce 1995 byl státní podnik Bioveta zprivatizován formou veřejné soutěže společností Bioveta, s. r. o., která se v roce 1996 transformovala na akciovou společnost.

Dnes Bioveta zaměstnává přibližně 700 lidí a vyrábí přes 200 produktů ve více než 20 veterinárních i humánních produktových řadách. Firma své přípravky prodává nejen na českém trhu, ale současně jsou exportovány do více jak 90 zemí Evropy, Asie, Afriky, Ameriky i Austrálie, což společnosti zaručuje obchodní a finanční stabilitu.

Mapa
Firma sídlí v Jihomoravském kraji

3 otázky pro nominovanou osobu

Jaké máte koníčky?

Jezdectví.

Jakou vlastnost považujete za svoji nejsilnější stránku?

Cílevědomost.

Kterou z Vašich vlastností naopak dle Vašeho názoru nese Vaše okolí s nejmenší libostí?

Tvrdohlavost.

Odpovídal Libor Bittner, ředitel společnosti Bioveta

Důvod nominace

1.dobre platove podminky a moznost karierniho rustu 2.vstricny k zamestnanci 3.zam.vyhody a benefity

Nominační kategorie

Inovace

Nominoval/a:

zaměstnanec

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů