Český Goodwill 2023

Znáte firmu nebo podnikatele, kterých si vážíte?

Nominujte teď

STAVIKOM MLÁDEK s.r.o.

Jaroslav Krátký

Ročník 2018

Představení nominované firmy

Společnost STAVIKOM MLÁDEK s.r.o. (nástupce sdružení fyzických osob Mládek-Krátký zal. v r.1992) je stavební a obchodní firmou založenou v roce 2006. Provádí stavby na klíč, rekonstrukce, nástavby, vestavby či zateplování budov převážně v jižních Čechách a kraji Vysočina. Nabízí tesařské, pokrývačské a klempířské práce včetně montáže střešních oken a solárních systémů. Zajišťuje zednické a obkladačské práce v interiéru i exteriéru. Dále zajišťuje inženýrskou a projekční činnost, či prodej stavebního materiálu ve vlastní prodejně stavebnin.

V oboru podnikáme více než 25 let, máme konsolidovaný pracovní kolektiv a síť stálých obchodních partnerů a subdodavatelských firem.

Mapa
Firma sídlí v Praze

3 otázky pro nominovanou osobu

Co Vás na podnikání nejvíc těší?   

Sama profese stavitele, kdy realizujeme nové a nové projekty, někdy větší, jindy menší, pokaždé jiné. Práce je to pestrá, různorodá, vytváříme hodnoty.

Čeho si nejvíc vážíte v obchodních vztazích?  

Seriózního jednání, dodržování ujednaných dohod a smluv.

Kdo je Vaším osobním nebo podnikatelským vzorem?

Mám jich několik, většinou z řad mých starších kolegů či obchodních partnerů, kterých si velmi vážím.

Odpovídal Jaroslav Krátký, jednatel firmy STAVIKOM

Důvod nominace

Velmi pracovitý a zodpovědný člověk. Lidský přístup, výborná domluva. Obětavý a všechen svůj čas věnuje společnosti a zaměstnancům.

Nominační kategorie

Partner

Nominoval/a:

Zákazník

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů