12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

STAVIKOM MLÁDEK s.r.o.

Jaroslav Krátký

Ročník 2018

Představení nominované firmy

Společnost STAVIKOM MLÁDEK s.r.o. (nástupce sdružení fyzických osob Mládek-Krátký zal. v r.1992) je stavební a obchodní firmou založenou v roce 2006. Provádí stavby na klíč, rekonstrukce, nástavby, vestavby či zateplování budov převážně v jižních Čechách a kraji Vysočina. Nabízí tesařské, pokrývačské a klempířské práce včetně montáže střešních oken a solárních systémů. Zajišťuje zednické a obkladačské práce v interiéru i exteriéru. Dále zajišťuje inženýrskou a projekční činnost, či prodej stavebního materiálu ve vlastní prodejně stavebnin.

V oboru podnikáme více než 25 let, máme konsolidovaný pracovní kolektiv a síť stálých obchodních partnerů a subdodavatelských firem.

Mapa
Firma sídlí v Praze

3 otázky pro nominovanou osobu

Co Vás na podnikání nejvíc těší?   

Sama profese stavitele, kdy realizujeme nové a nové projekty, někdy větší, jindy menší, pokaždé jiné. Práce je to pestrá, různorodá, vytváříme hodnoty.

Čeho si nejvíc vážíte v obchodních vztazích?  

Seriózního jednání, dodržování ujednaných dohod a smluv.

Kdo je Vaším osobním nebo podnikatelským vzorem?

Mám jich několik, většinou z řad mých starších kolegů či obchodních partnerů, kterých si velmi vážím.

Odpovídal Jaroslav Krátký, jednatel firmy STAVIKOM

Důvod nominace

Velmi pracovitý a zodpovědný člověk. Lidský přístup, výborná domluva. Obětavý a všechen svůj čas věnuje společnosti a zaměstnancům.

Nominační kategorie

Partner

Nominoval/a:

Zákazník

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů