Český Goodwill 2024

Hledáme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

NOMINUJTE TEĎ

NIRVANA SYSTEMS s.r.o.

Pavel Březina

Ročník 2018

Představení nominované firmy

NIRVANA SYSTEMS je předním výrobcem vybavení pro motorový paragliding, který poskytuje také kompletní informační a poradenský servis. Sportovní úspěchy dokazují, že neustálý vývoj řadí produkty NIRVANA jejich bezpečností, spolehlivostí a technickým zázemím mezi světovou špičku. Jsou si vědomi odpovědnosti, kterou toto postavení přináší, a chtějí i nadále svým příznivcům zajišťovat maximum požitku z létání.

Firma původem ze Zlína dnes působí po celém světě. Úspěchy slaví také na světových soutěžích – má vlastní racing team, který tvoří mistři světa a držitelé světových rekordů v různých disciplínách. 

Your way to freedom.

Mapa
Firma sídlí ve Zlínském kraji

3 otázky pro nominovanou osobu

Co Vás přivedlo k podnikání?

Spojení lásky k létání s prací se mi zdá optimální.

V čem vidíte největší překážky podnikání?

Když se někomu nechce.

Jaké máte plány do budoucna?

Dostat na trh silniční pojezd pro vírníky, postavit hangár, naučit piloty volného paraglidingu létat na našem novém lehkém paramotoru, úžeji spolupracovat na německé výrobě vírníků, zmodernizovat procesy a prostředí v naší letecké škole,… to tak asi na tento rok.

Odpovídal Pavel Březina, majitel firmy Nirvana Systems

Důvod nominace

Vybudoval velmi úspěšnou firmu působící na celém světě od nuly.

Nominační kategorie

Inovace

Nominoval/a:

kamarád(ka)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů