12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

Tierra Verde s.r.o.

Nataša Foltánová

Ročník 2018

Představení nominované firmy

Československá společnost Tierra Verde s.r.o. – výrobce ekodrogerie z Brna – byla založena v roce 2008. Pod vlastními značkami nabízí široké spektrum výrobků šetrných k životnímu prostředí. V roce 2017 firma představila koncept bezobalových stáčíren, protože ji trápilo, že spolu se svými produkty posílá do světa tuny plastu. Dnes se ekodrogerie Tierra Verde stáčí na téměř 100 místech v Česku a Slovensku a jejich počet se dále rozšiřuje.

Zakladatelka firmy Nataša Foltánová věří, že svět, ve kterém žijeme, si tvoříme sami svými každodenními skutky a rozhodnutími. Každé dnešní rozhodnutí a každý čin je volbou toho, jak chceme, aby náš svět vypadal zítra. Cílem firmy proto je (znovu)objevovat, vyvíjet, vyrábět a nabízet výrobky denní potřeby s co nejmenším negativním dopadem na zdraví a životní prostředí.

Vždycky existuje alternativa.

Mapa
Firma sídlí v Jihomoravském kraji

3 otázky pro nominovanou osobu

Co Vás na podnikání nejvíc těší?

To, že můžeme měnit svět.

Kdo je Vaším vzorem osobním, případně podnikatelským vzorem?

Líbí se mi styl podnikání Richarda Bransona.

Zbývá Vám čas na koníčky? Pokud ano, jaké provozujete?

Cestování, sebevzdělávání.

Odpovídala Nataša Foltánová, majitelka firmy Tierra Verde

Důvod nominace

Soustavná a smysluplná práce na vývoji šetrných mycích, pracích a čistících prostředků z mýdlových ořechů, rozsáhlá osvětová a vzdělávací činnost, ekologicky šetrný přístup k obalovým materiálům - průkopníci v bezobalové drogerii (stáčírny), vytrvalé přenášení firemních hodnot k zákazníkům i zaměstnancům.

Nominační kategorie

Inovace

Nominoval/a:

obchodní partner

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů