12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

Královské dobroty

Regína Gauglitz

Ročník 2018

Představení nominované firmy

Regína založila Královské dobroty v roce 2016, aby svým zákazníkům zkrátila cestu za kvalitnějším stravováním. Pronikla do tajemství domácích sýrů, výroby kváskového chleba a dalších potravin. 20 let se věnuje zdobení perníčků a poslední roky nabízí i kurzy na toto téma.

Po druhé mateřské se rozhodla opustit práci manažerky a naplno se začala věnovat výrobě kulinářských dobrot.

Podařilo se jí otevřít obchod s výrobnou v centru Chrudimi, kde nabízí potraviny královské kvality. Výrobky odebírá od lokálních farem a menších výrobců. Pečlivě si při tom vybírá, ochutnává, ověřuje, aby svým zákazníkům ve finále mohla naplnit jejich gastronomické představy.

Kvalitní produkty také používá k výrobě domácího pečiva, polévek, dortů a dalších sladkých dobrot. O své kulinářské know-how se se zákazníky dělí také v podobě připravených výrobků pro catering nebo předávání receptů a tipů při běžném nákupu zákazníka v obchodě.

Učíme zákazníky pracovat s produkty, které u nás nakoupí. Náš obchod není ten, kde by se zboží schovávalo v koutě anonymně, ale o každém produktu víme, jak používat, umíme vhodně navrhnout dárkový balíček podle typu zákazníka i s ohledem na jeho zdraví. Do našeho sortimentu nepatří věci výrazně ovlivněné dochucovadly a zbytečně zpracované, podporujeme české výrobce, ale zároveň jsme velmi přísní na kvalitu sortimentu, který nabízíme dál. Naším krédem je, aby se zákazník u nás cítil dobře, aby finance které vynaloží za výrobky (někdy vyšší než v obchodním řetězci) nelitoval a naopak byl okouzlen gastronomickým zážitkem.

Královské dobroty nejen na královský stůl, méně je někdy více, nedělejme ze svého těla popelnici odpadků.

Mapa
Firma sídlí v Pardubickém kraji

3 otázky pro nominovanou osobu

Co Vás na podnikání nejvíc těší?

Že je čím dál tím víc zákazníků, kterým není lhostejné, co jedí, a že se po našem doporučení (ochutnání) s důvěrou vrátí znovu. Druhá neméně důležitá věc je perfektní pracovní kolektiv.

V čem vidíte největší překážky podnikání?

Pro mě byl největší blok finance, začínala jsem po mateřské od nuly a není prakticky žádná instituce, která by vám za normální úročení půjčila obnos pro rozjetí projektu, jste pro ni z nejrizikovější skupiny a půjčit si můžete až po plusovém daňovém přiznání, přijde mi to v dnešní době neskutečné.

Jaké te plány do budoucna?

Už teď cítím, že nám prostory jsou malé a já pevně věřím, že se podaří rozšířit nejen prodejní sortiment, ale i výrobní tak, aby u nás zákazník našel od všeho něco:-) Navíc cítím, že pokud nebudu mít další plán, usínám tím na vavřínech a to bych nerada… Poprvé v životě mohu zhmotňovat své sny a je to strašně osvobozující a inspirující… Ráda bych více rozšířila kurzy pro veřejnost a šířila osvětu, že uvařit dobré jídlo není zas tak těžké:-)

Odpovídala Regína Gauglitz, majitelka firmy Královské dobroty

Důvod nominace

Kvalitní a výborné potraviny, které jsou opravdu vybírány s láskou. Majitelka velice dobře zná veškerý sortiment a vždy dokáže poradit. Kromé surovin nabízí i řadu pečených dobrot či dortů a cateringu na oslavu. Nikdo z mých známých nebyl nikdy zklamaný a všichni se rádi do obchodu vracíme.

Nominační kategorie

Partner

Nominoval/a:

obchodní partner

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů