Český Goodwill 2024

Hledáme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

NOMINUJTE TEĎ

spolu-bez-lepku s.r.o.

Kateřina Blažková

Ročník 2018

Představení nominované firmy

Spolu-bez-lepku s.r.o. provozuje bezlepkové cukrářství a pekařství. Výrobky připravují z bezlepkových směsí vlastní výroby, které jsou připravovány z většinového podílu rýžové mouky a minimálního obsahu škrobů. Mnohdy zachutnají i více, než obdobný výrobek z pšeničné mouky. Výrobky si můžete objednat on-line nebo bezlepkové zákusky ochutnat v některé z kaváren a cukráren po celé ČR, ale především v Brně, odkud firma pochází.

Firma provozuje také e-shop, kde nabízí velký výběr bezlepkových potravin. Najdete u nich bezlepkové mouky jak vlastní výroby, tak i různých dalších značek, pečivo, strouhanky, bezlepkové těstoviny a spoustu dalšího.

Jdeme vlastní cestou, cestou kvality bez kompromisů.

Mapa
Firma sídlí v Jihomoravském kraji

3 otázky pro nominovanou osobu

Co Vás na podnikání nejvíc těší? 

Nejvíc nás těší přibývající zájem a poptávka, každá radost z upečeného dortu a spokojení zákazníci, kteří se vrací.

V čem vidíte největší překážky podnikání?

Největší překážkou je poslední dobou pracovní síla – najít zodpovědné, pracovité a spolehlivé zaměstnance je skoro nadlidský výkon.

Zbývá Vám čas na koníčky? Pokud ano, jaké provozujete?

Mám dvě malé děti a firmu, takže moc volného času nezbývá. Ráda chodím ale se synem na fotbal nebo se podívám na nějaký pěkný film.

Odpovídala Kateřina Blažková, majitelka firmy spolu-bez-lepku

Důvod nominace

Ráda bych nominovala firmu paní Blažkové spolu-bez-lepku s.r.o. Firma se zabývá výrobou bezlepkového pečiva a cukrářských výrobků. Mouky si míchají sami, kladou důraz na vysokou kvalitu použitých směsí především z jednodruhových mouk s minimálním obsahem škrobu. Jsou jedni z prvních na našem trhu, kteří odmítají odmítají "škrobový" průmysl a razí myšlenku, že člověk s nemocným zažíváním nemůže být živ na škrobu, který je prakticky až posledním výstupem z jednotlivých plodin. Díky vysokému podílu mouky mají výrobky skvělou, nerozeznatelnou chuť. Ráda bych, aby byla firma oceněna za vysokou píli, snahu a nastartování "západního" trendu v bezlepkovém stravování.

Nominační kategorie

Inovace

Nominoval/a:

obchodní partner

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů