12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

Biorythme

Aneta Adamčíková

Ročník 2018

Představení nominované firmy

Kosmetika Anetě Adamčíkové učarovala již v dětství, jako malá si dokonce kreslila zásilkový katalog. Nakonec se kvůli svojí lásce pustila do studia VŠCHT, kterou ukončila na katedře věnující se právě tomuto oboru. Po pár letech strávených ve farmaceutickém a kosmetickém průmyslu se rozhodla k riskantnímu kroku – založení nové značky přírodní kosmetiky: bez vlastních prostor, jakýchkoliv podnikatelských zkušeností a s půjčkou od partnera.

Po překonání strastiplné cesty byrokracií otevřela v říjnu 2016 e-shop a nervózně čekala, jestli si do něj někdo vůbec najde cestu. Šeptanda o českých, ručně vyráběných deodorantech se ale mezi zákazníky začala rychle šířit a trvá dál – v roce 2018 jich bude celkem vyrobeno přes 30 000 kusů. To vše přímo rukama samotné Anety, která stojí za všemi recepturami, výrobou, balením… a mnohými dalšími věcmi – stejně jako každý malý podnikatel.

Biorythme – to jsou nejen voňavé výrobky, ale především skutečně přírodní kosmetika vyráběná v České republice. Kromě deodorantů nabízí pleťové krémy a balzámy na rty s chia olejem. Všechny produkty jsou 100% vegetariánské, netestované na zvířatech a bez konzervantů. Od každé várky vznikne pouze malé množství tak, aby si Aneta byla vždy jistá maximální kvalitou.

Ta se neobejde bez čerstvých surovin, jejichž výběru věnuje velkou péči. Ve výrobcích Biorythme tak najdete například za studena lisovaný malinový, melounový a chia olej, desítky druhů čistých esenciálních olejů, úžasně vonící kakaové máslo v potravinářské kvalitě a mnoho dalších báječných surovin – ty všechny se postarají o to, že konečné produkty okouzlují svojí vůní, texturou i funkčností.

Největší krása se skrývá vždycky uvnitř.

Mapa
Firma sídlí ve Středočeském kraji

3 otázky pro nominovanou osobu

Co Vás na podnikání nejvíc těší?

Nejvíce mě těší krásné reakce zákaznic a zákazníků: ať už jsou to recenze na našem Facebooku, které tam píší naprosto dobrovolně a bez jakýchkoliv pobídek – nebo pochvaly a povzbuzení v e-mailech i při osobních setkáních. Vždycky, když nastane nějaká těžší chvíle, na ně myslím... fakt mi dodávají hrozně sil!

Čeho si nejvíc vážíte v obchodních vztazích?

Nejvíce si považuji spolehlivosti. Moje slovo platí a když narazím na někoho, kdo to má stejně, jsem šťastná.

Jaké máte plány do budoucna?

Podnikám dva roky a už sem tam padají otázky na možný prodej Biorythme. Na to vždy odpovídám, že je to moje dítě, a to se neprodává, ani neopouští. Chtěla bych rozšířit sortiment a najít spolehlivé spolupracovníky, kterým bude na značce a zákaznících záležet tak jako mně.

Opdovídala Aneta Adamčíková, majitelka firmy Biorythme

Důvod nominace

Nominuji na toto ocenění slečnu Anetu, která vyvíjí, a sama svýma rukama pak i vyrábí českou přírodní kosmetiku, která je funkční, pečující, ale hlavně zdravá a celá přírodní. Navíc oceňuji nadstandardní jednání se zákazníky, Biorythme je mi, a myslím, že nejen mně, velkým denním přínosem.

Nominační kategorie

Inovace

Nominoval/a:

Spokojená zákaznice

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů