12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

RAMDAM s.r.o.

Marcela Švecová

Ročník 2018

Představení nominované firmy

Náš příběh začal už velice dávno. Celé své dětství jsem trávila u své babičky v jižních Čechách v Počátkách u Jindřichova Hradce. Babička byla nejen úžasná bylinkářka, ale především skvělá kuchařka, kromě jiného vařila také na zámku v Herálci, takže kromě tradiční kuchyně jsem měla možnost poznat už v raném věku i vyšší gastronomii. Díky své babičce jsem získala obrovskou celoživotní lásku k přírodě a poctivé domácí kuchyni, která je dodnes základem mých znalostí bylin, koření a hub. Z těchto znalostí a senzorických zážitků chutí a vůní mého dětství čerpám dodnes a veškerá má výroba je založena na touze šířit tuto filozofii a barevnost chutí a vůní dál.

Tajemství chuti je rodinná firma, jejíž náplní je vývoj receptur, výroba, zpracování a následný prodej jednodruhového koření, kořenících směsí, sušené zeleniny, ochucených těstovin a strouhanek. Zkušenosti sbíráme již od roku 2004 a nyní nabízíme více než 150 druhů produktů.

Kvalitní ruční práce, inspirace a podpora tradic regionu, úcta ke zdravému životnímu stylu a vzájemný respekt v mezilidských vztazích – to jsou motta naší práce.

Naše úsilí zdaleka nekončí, stále pracujeme na rozšiřování nabídky produktů, dalších službách pro obchodní partnery a získávání nových odběratelů.

Zdravě a chutně.

Mapa
Firma sídlí v Jihomoravském kraji

3 otázky pro nominovanou osobu

Co Vás na podnikání nejvíc těší?

Kreativní tvoření a poznávání nových lidí.

Čeho si nejvíc vážíte v obchodních vztazích?

Vážím si nejvíce lidí, kteří jsou čestní a přímí.

Kdo je Vaším vzorem vzorem?

Britská královna Alžběta II.

Odpovídala Marcela Švecová, jednatelka firmy Tajemství chuti Ramdam

Důvod nominace

Paní Marcelu jsem poznala před několika lety jako začínající podnikatelku s malým dítětem. Je narozená ve znamení berana - tedy bojovník. Obdivuji její pracovitost, čestné a slušné chování. Svůj život zasvětila výrobě a zpracování koření, kořenících směsí, ochucených těstovin a strouhanek. Oceňuji na ní, že nikdy nesklouzla do průměrnosti a vždy si stojí za kvalitou svých výrobků, za poctivostí jejich zpracování. Nejdůležitější je pro ni výběr kvalitních surovin a pečlivé a poctivé ruční zpracování. Při výrobě dává přednost přírodním ingrediencím bez nutnosti použití chemických barviv a aromat. Řídí se heslem „ zdravě a chutně“, díky tomu si v jejím sortimentu příjdou na své opravdoví gurmáni, lidé vyznávající zdravý životní styl nebo také celiaci,vegetariáni či vegani. Hlavní motivací její práce je stále se vracející spokojený zákazník, Její sortiment výrobků je určena jak pro koncového zákazníka tak například pro farmářské obchody, kvalitní masny a uzenářství, zelinářství, zdravé výživy, pekařství, vinotéky, lékárny se zdravou výživou. Stále pracujeme na rozšiřování nabídky produktů,jde za svým snem a svoji poctivou prací získala několik ocenění Chuť jižní Moravy ,Cechovní normu a v letošním roce ocenění Zlatá Salima 2018.

Nominační kategorie

Tradice

Nominoval/a:

kamarád(ka)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů