12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

Sea Horse Diving

Radek Resch

Ročník 2018

Představení nominované firmy

Už v dětství si Radek zamiloval vodu, která tvoří až 70 % naší planety. Toužil nahlédnout do tohoto neznámého světa plného života. Na každé letní dovolené trávil většinu času šnorchlováním, ale jeho pobyt pod vodní hladinou omezovala kapacita plic. Proto se začal zajímat o přístrojové potápění a v roce 2010 se přihlásil do kurzu potápění. Od té doby si začal plnit svůj sen – potápění se pro něj stalo srdeční záležitostí.

Svůj koníček proměnil v povolání a dnes pod značkou Sea Horse Diving umožňuje zájemcům proniknout do tajů podvodního světa. Nabízí kurzy potápění rekreační, technické i instruktorské a pořádá výpravy za potápěním jak v tuzemsku, na Slovensku, tak ve vzdálenějších vodách v Chorvatsku, Egyptě nebo v Norsku.

Svou firmu pojmenoval podle mořského koníka, který je podle Radkových slov prostě nádherný a elegantní, takže si ho každý na první pohled zamiluje.

Mapa
Firma sídlí v Olomouckém kraji

3 otázky pro nominovanou osobu

Co Vás přivedlo k podnikání?

Předat zkušenosti a podělit se o krásy vodního světa.

Kdo je Vaším vzorem?

Steve Lichtag.

Máte ještě nějaké koníčky?

Cyklistiku a sjezdové lyžování. 

Odpovídal Radek Resch, majitel firmy Sea Horse Diving

Důvod nominace

Firma, která si zakládá na bezpečnosti zákazníků a dlouholetých zkušenostech a spolupráci se světovými značkami.

Nominační kategorie

Partner

Nominoval/a:

společník

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů