Český Goodwill 2024

Hledáme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

NOMINUJTE TEĎ

GAPPAY s.r.o.

Jiří Tichý

Ročník 2018

Představení nominované firmy

Firma Gappay s.r.o. byla založena v roce 1992 a zabývá se výrobou a prodejem kynologických potřeb. Zástupci firmy působí na všech kontinentech světa, jedná se o cca 50 dealerů. Firma se soustředí především na výrobky pro potřeby sportovní kynologie a kynologie služební, pro potřeby policie a armády. Její výrobky používají ozbrojené složky USA, Velké Británie, Německa, ale třeba i Kuvajtu, nebo Japonska.

Společnost neustále testuje a vyvíjí nové výrobky. Je vlastníkem několika patentů a průmyslových vzorů. Naslouchá především svým zákazníkům, spolupracuje s nejlepšími odborníky v oblasti kynologie z celého světa. Figuranti, trenéři a rozhodčí, s nimiž firma přímo spolupracuje, patří ke světové špičce ve svém oboru.

Gappay se také podílí na různých akcích a sponzoruje nejprestižnější setkání a závody v ČR a také ve světě. Firma je již mnoho let hlavním sponzorem Mezinárodního mistrovství německých ovčáků a české reprezentace na mistrovství světa německých a belgických ovčáků. Sponzoruje i další velké soutěže včetně mistrovství světa ostatních pracovních plemen psů.

One step ahead – jeden krok napřed.

Mapa
Firma sídlí v Moravskoslezském kraji

3 otázky pro nominovanou osobu

Čeho si nejvíc vážíte v obchodních vztazích?

Vážím si upřímnosti a přímého jednání s obchodními partnery. Dlouhodobá spolupráce i když méně výhodná je cennější, než krátkodobý zisk. Řešení i velkých problémů se většinou najde, pokud znáte příčinu a jednáte jasně a srozumitelně. Pouze jednostranná výhodnost nemá dlouhého trvání.

Jaké máte plány do budoucna?

Patříme k nejlepším na světovém trhu, proto je cílem setrvat a porážet dále konkurenci především novými nápady a poctivou, kvalitní prací. 

Kterou z Vašich vlastností podle Vašeho názoru nese Vaše okolí s nejmenší libostí?

Jedná se o určitou neústupnost a vysoká náročnost, která je nejen k mé osobě, ale i ke spolupracovníkům.

Odpovídal Jiří Tichý, majitel firmy Gappay

Důvod nominace

Firma Gappay je jedním z nejrespektovanějších výrobců potřeb pro sportovní kynologii (výcvikové pomůcky, vybavení pro figuranty, oblečení atd.), a to v celosvětovém měřítku - po celém světě má svá zastoupení a prodejce. Nenajdete na světě sportovního kynologa, který by tuto českou značku neznal. Výrobky jsou kvalitní, stále jdou dopředu, Gappay je značkou té nejvyšší kvality. V českých kynologických poměrech se úspěch nepřeje, tím spíš si pan doktor Jiří Tichý a Gappay zaslouží uznání a ocenění.

Nominační kategorie

Inovace

Nominoval/a:

Opravdu si této firmy i pana Tichého jakožto velké osobnosti a dobrého člověka vážím.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů