Český Goodwill 2024

Hledáme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

NOMINUJTE TEĎ

Účetní servis ZH

Zlata Hadravová

Ročník 2018

Představení nominované firmy

Zlata Hadravová působí v obci Babice a nabízí komplexní účetní služby. Zabývá se vedením účetnictví, zpracováváním mzdové a personální agendy, zpracováním daňových přiznání, daní a poskytuje účetní poradenství.

Věřím, že pracovitost, poctivost a čest nejsou ani v dnešní době prázdná slova.

Mapa
Firma sídlí ve Středočeském kraji

3 otázky pro nominovanou osobu

Co Vás přivedlo k podnikání? 

Popravdě, zdravotní stav. Invalidní důchod byl impulsem pro začátek podnikání.

Kdo je Vaším vzorem?

Moji prarodiče (živnostníci), kteří pro mne byli od malička příkladem toho, že čest a jméno má člověk jen jedno a že čest si člověk může uchovat i v těžké době.

Zbývá Vám čas na koníčky? Pokud ano, jaké provozujete?

Miluji svá 3 vnoučata a pokud to jde, snažím se předat jim dál to, co bylo předáno mně a ukázat jim cestu, která má smysl.  Pokud zbývá ještě trochu času, věnuji ho zahrádce a svému pejskovi.

Odpovídala Zlata Hadravová, majitelka firmy Účetní servis ZH

 

Důvod nominace

-Nebývalá profesionalita práce -Vysoká spolehlivost -Včasné poskytování informací a potřebných novinek z oboru svým zákazníkům -Ochota kdykoli poskytnout radu či informaci po telefonu bez finanční náhrady -Okamžité poskytování pomoci při řešeni problémů či nejasností, a to na zavolání, případně osobní návštěvou CELKOVĚ: pocit spolupráce s přítelem, nikoli jen se smluvním partnerem.

Nominační kategorie

Partner

Nominoval/a:

obchodní partner

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů