12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

Vinotéka Handl

Zdeněk Hruška

Ročník 2018

Představení nominované firmy

Zdeněk Hruška je majitelem Vinotéky Handl v Týně nad Vltavou. V jeho vinotéce najdete vína z vinařství VAJBAR, Baloun, GRÉGER, Herzánovi, Vrba, BUNŽA, ZAPLETAL, AIGNER RAKOUSKÉ VÍNO, RETSINA ŘECKÉ VÍNO atd... Tedy česká a zahraniční vinařství oceněná mnoha světovými cenami. Na výběru vín si zakládá, aby mohl nabídnout nejlepší možnou kvalitu.

Nabízí vína stáčená i lahvová. Vína starších ročníků, sekty, perlivá vína, ovocná vína, bio vína, ledová – slámová vína, výběr z bobulí, medovinu různých chutí, mošty, točenou limonádu a mnoho dalších.

Není potřeba utíkat bezohledně vůči okolnímu světu kupředu za každou cenu, ale je potřeba kráčet s úvahou a rozvážností. Vždyť nakonec čas nám běží všem úplně stejně!

Mapa
Firma sídlí v Jihočeském kraji

3 otázky pro nominovanou osobu

Co Vás přivedlo k podnikání?

Zajem o víno a podpora mé přítelkyně.

Co Vás na podnikání nejvíc těší?

Pocit svobody. Radost lidí, kterým chutná víno od nás.

Zbývá Vám čas na koníčky? Pokud ano, jaké provozujete?

Chov holubů a starání se společně s mojí přítelkyní o zvířata doma i v útulcích a azylech. Dále staré traktory a motocykly.

Odpovídal Zdeněk Hruška, majitel firmy Vinotéka Handl

Důvod nominace

Nominuji naši společnost z důvodu, že se snažíme zachovat tradice, ctíme staré dobré časy, propagujeme hlavně české menší vinaře a umělce, dáváme prostor českým ručně vyráběným výrobkům. Angažujeme se v charitativních akcích na pomoc zvířatům a lidem v nouzi. Snažíme se spojovat lidi pomocí zábavných akcí spojených s vínem a českou tradicí, zároveň část z výtěžku darujeme na charitativní účely.

Nominační kategorie

Tradice

Nominoval/a:

Partnerka

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů