12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

Sedmé nebe

Petra Vaníková

Ročník 2018

Představení nominované firmy

Jsme rodinná firma, která se již od svých podnikatelských počátků zabývá dětským sortimentem, především textilem. Zahlcení českého trhu nekvalitním zbožím ze zahraničí nám však bylo trnem v oku. Pustili jsme se proto do výroby svých vlastních výrobků.  

Za názvem "Sedmé nebe" se ukrývá tým švadlenek, pro které je jejich práce absolutním koníčkem. Jitka s Lenkou stříhají látky a bravurně obsluhují šicí stroje. Gábi obstarává drobné ruční práce a bedlivě kontroluje kvalitu na výstupu.  

Petra - majitelka firmy - vymýšlí nové produkty, vyřizuje objednávky, stará se o zákazníky, marketing, prodej a celkový chod firmy. Její přítel Marcel na vše pečlivě dohlíží  z pozice "nezávislého manažera".  A nesmíme zapomenout na jejich tři děti, které aktivně přispívají k hladkému chodu firmy a učí se být dobrými lidmi a podnikateli. 

Naším hlavním zaměřením jsou čepice a nákrčníky v jarních, podzimních i zimních variantách. Sortiment doplňujeme sukénkami, čelenkami, šátky, tepláčky a polštářky ve stejných designech. 

Pro výrobu používáme nejkvalitnější certifikované materiály. Výběr designů maximálně přizpůsobujeme přáním našich nejmenších zákazníků a jejich maminek.  

Chceme opět vzkřísit řemeslo českých švadlenek a dostat ho na vysokou úroveň, kterou si rozhodně zaslouží.

Když dva dělají totéž, není to totéž.

Mapa
Firma sídlí v Karlovarském kraji

3 otázky pro nominovanou osobu

V čem vidíte největší překážky podnikání?

V ničem. Bez překážek bychom nebyli hnáni dopředu a jen bychom se plazili.

Čeho si nejvíc vážíte v obchodních vztazích?

Spolehlivost je určitě na prvním místě. Za vstřícnost k mým individuálním požadavkům jsem také moc vděčná.

Kdo je Vaším vzorem osobním, případně podnikatelským vzorem?

Mým osobním vzorem byla vždy moje maminka. Měla velké srdce a byla mojí nejlepší kamarádkou.

Odpovídala Petra Vaníková, majitelka firmy Sedmé nebe

Důvod nominace

Jedná se o malou firmu (Hand made), rodinného charakteru, kde každý zaměstnanec se spolupodílí na vývoji, výrobě i marketingu a následném prodeji. Zaměstnanci jsou zde plnohodnotně vtahováni do výrobního, propagačního i prodejního procesu. Kvalita používaného a certifikovaného materiálu i samotné provedení a následné služby, jsou prioritní, pro plnohodnotné uspokojení zákazníka (viz komentáře od zákazníku na fcb a stránkách firmy). Firma letos získala i třetí místo v soutěži "Stejná šance" a ocenění: "Zaměstnavatel roku 2018", pro Karlovarský kraj. :-) Firma se evidentně snaží udržet tradici a jméno zlatých českých ručiček.

Nominační kategorie

Inovace

Nominoval/a:

přítel(kyně)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů