Český Goodwill 2024

Hledáme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

NOMINUJTE TEĎ

ISECO.CZ s.r.o.

Eva Neduchal Podskalská

Ročník 2018

Představení nominované firmy

Společnost ISECO nabízí řešení a služby pro informační a IT bezpečnost. Je kromě jiného jedním z největších implementačních a servisních partnerů řešení IBM QRadar SIEM (speciálního bezpečnostního software pro monitoring a detekci bezpečnostních incidentů).

ISECO.CZ je poměrně mladá firma, na trhu působí od roku 2015. Tvoří ji 16 odborníků, kteří klientům radí, vysvětlují a navrhují komplexní řešení otázek z oblasti informační a kybernetické bezpečnosti. Jedním z jejích partnerů je také společnost Flowmon Networks, vítěz kategorie Inovace Český Goodwill 2016.

Mapa
Firma sídlí v Praze

3 otázky pro nominovanou osobu

Co Vás na podnikání nejvíc těší?

Velká rozmanitost prostředí, potkávání nových lidí, budování vztahů se zákazníky.

V čem vidíte největší překážky podnikání?

Legislativní podmínky v ČR.

Kdo je Vaším vzorem?

Vzorů je hodně, měla jsem to štěstí, že jsem potkala hodně lidí s podnikatelským duchem, kterých si vážím a čerpám i z jejich zkušeností.

Odpovídala Eva Neduchal Podskalská, spoluzakladatelka firmy ISECO

 

Důvod nominace

Eva mě naučila brát business z lidské stránky. Pokud nabízí člověk technologie, které jsou částečně srovnatelné (pro laiky) s konkurencí, pak musí dát něco navíc. To je u nás kromě skvělého servisu i lidský přístup, kterého si naši zákazníci velmi cení. Tento přístup navíc není aplikován pouze ke klientům, ale i k zaměstnancům, kteří si toho váží a troufám si říci, že jsou v práci rádi.

Nominační kategorie

Inovace

Nominoval/a:

zaměstnanec

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů