12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

JSTB International, s.r.o

Jana Svobodová, Tomáš Buriánek

Ročník 2018

Představení nominované firmy

Jumping® je dynamická fitness aktivita prováděná na speciálně vyvinutých Jumping® PROFI trampolínách za doprovodu hudby a vyškoleného instruktora. Základem je kombinace rychlých a pomalých skoků, dynamických sprintů a silových prvků v kombinaci s balančními prvky pro dokonalý kardio trénink.

V roce 2001 vymysleli Jumping dva mladí nadšenci z Tábora – Jana a Tomáš. Oba jsou úspěšní absolventi FTVS UK v Praze.

Trampolíny i doplňky pro Jumping vyrábějí zásadně v České republice. Vlastní výrobu zahájili v roce 2011 a každým rokem vyrobí přes 10 000 kusů trampolín ročně. Používaný materiál je měsíce testovaný, než je použitý pro výrobu.

Pro kompletnost programu Jumping nabízí po celém světě školení “Jumping Basic training”. Pro veliký zájem tyto školení dnes již vedou Master Trenéři, kteří jsou osobně školeni Janou a Tomášem. Každý rok se vyškolí přibližně 1 000 nových Jumping instruktorů, kteří jsou poté schopni samostatně vést Jumping lekce.

Nejsilnějším trhem se pro Jumping staly státy jako je Německo, Jižní Korea, Dánsko,… Nicméně nemalé množství trampolín pravidelně odebírají státy Itálie, Španělsko, Singapur, Malajsie, státy USA i jižní Ameriky. Jumping program najdete také v resortech souostroví Malediv nebo na Baleárech.

Každý rok se účastní řady veletrhů, kde se na světových podiích střídají se špičkou ze světa fitness. Nejen, že tím prezentují Jumping, ale také český výrobek - trampolínu. Na nejprestižnějším veletrhu na světe - FIBO - byli s Jumpingem tento rok již po sedmé!

Na trampolíně i programu školení neustále pracují a přicházejí s inovacemi. Novinkou je například celosvětově platný patentovaný systém uchycení doskočeného výpletu k rámu trampolíny. Aby to nadšencům na trampolínách slušelo, dávají si také práci s výrobou vlastní kolekce oblečení. Design i materiál si pečlivě vybírají sami a zkouší nejprve na sobě. Jumping kolekce je šitá také zásadně v České republice. 

Jumping pro nás není pouze práce. Jumping je pro nás vášeň, která nám dala možnost uživit nejen nás dva, ale i náš skvělý tým lidí, bez kterého bychom nebyli tam, kde jsme. 

Mapa
Firma sídlí v Jihočeském kraji

3 otázky pro nominovanou osobu

Co Vás na podnikání nejvíc těší?

Ten pohled na ty šťastné lidi. Jumpingu bude letos 17 let!! A pořád mě na tom nejvíc baví, ta proměna lidí. Štěstí se nedá koupit. A to, když za vámi přijde pani, že jsme jí změnili život. Že byla jenom doma, nešťastná, “tlustá”, v depresích, manžel naštvaný,… a najednou začala chodit na Jumping, najednou zjistila, že je na tom v podstatě závislá. Potkala nové kamarády, začala o sebe pečovat, kupuje si menší a menší oblečení… přijde po Jumpingu domu, je totálně šťastná, šťastná ze sebe… a to jí zachránilo život i manželství… To si prostě nekoupíte. A to je to, proč se i v těch nejtěžších chvílích zase zvednete ze země a jdete dál.

V čem vidíte největší překážky podnikání?

V lidech. Dnešní doba je hodně zlá. Nepřejícná a bez respektu.

Jaké máte plány do budoucna?

Jumping fitness se na světové špičce drží již řadu let. Troufnu si říct, že je to tím, že tuto práci děláme opravdu srdcem a opravdu tak, aby naši klienti byli spokojení. Takže i nadále náš plán je Jumping na tomto postu udržet a pracovat na maličkostech, které nás posouvají dál a dál a v tom je pak i rozdíl mezi námi a různými produkty z Číny a já nevím odkud všude.

Odpovídala Jana Svobodová, spolumajitelka firmy Jumping Fitness

Důvod nominace

Výše nominovaní dokázali jít za svým snem a vytvořit fitness program, který je známý nejen v Čechách ale i v zahraničí. Stále produkují nové věci vyrobené doma, tedy v ČR. Určitě si oba zaslouží obdiv, že dokázali jít za svým snem a vytrvat.

Nominační kategorie

Inovace

Nominoval/a:

zaměstnanec

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů