Český Goodwill 2024

Hledáme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

NOMINUJTE TEĎ

Agentura Veronique

Veronika Ujčíková

Ročník 2018

Představení nominované firmy

Veronika založila svou agenturu v roce 2003. Od té doby poskytuje modelingové a hostessingové služby, zejména v Karlovarském kraji, odkud pochází. Veronika je patriotka, a tak není divu, že vrchol sezony přichází každoročně s Mezinárodním filmovým festivalem v Karlových Varech, na který dodává modelky, hostesky a promotéry pro celou řadu klientů.

Služby agentury využívá česká klientela na nejrůznější promo akce, přehlídky, konference, plesy a další společenské události. Jako matka tří dětí zvládá Veronika většinu činností spojených s vedením agentury sama. Dokázala skloubit mateřské povinnosti s podnikáním a je šťastná, že je pánem svého času a může realizovat své sny. Při tom ještě stíhá věnovat se svému největšímu koníčku, kterým je cestování a poznávání exotických destinací.

S úsměvem jde všechno líp.

Mapa
Firma sídlí v Karlovarském kraji

3 otázky pro nominovanou osobu

Co Vás přivedlo k podnikání?

Děti. 

Jakou vlastnost považujete za svoji nejsilnější stránku?

Vytrvalost. 

Kterou z Vašich vlastností naopak dle Vašeho názoru nese Vaše okolí s nejmenší libostí?

Workoholismus.

Odpovídala Veronika Ujčíková, majitelka Agentury Veronique

 

Důvod nominace

Agentura Veronique je jedna z nejspolehlivějších agentur, se kterými může hosteska/ modelka spolupracovat. V dnešní době je velice vzácné, aby to, co se dohodne, platilo. Proto si myslím, že si paní Veronika rozhodně nominaci zaslouží. Chová se dobře, jak k zaměstnancům, tak i klientům. Dodržuje všechny hodnoty tohoto ocenění.

Nominační kategorie

Partner

Nominoval/a:

zaměstnanec

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů