12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

By Terez

Tereza Šťastná

Ročník 2018

Představení nominované firmy

Tereza je nadšená tvůrkyně, milovnice barev a barevného oblečení, akvarelu a všech možných technik. A také máma dvou dítek. Vlastně tří – před šesti lety založila značku By Terez, pod kterou vytváří autorské látky.

Na výtvarno nemá žádný diplom. Techniky zkouší, sbírá, testuje nové a neustále se učí. Prostě ráda kombinuje. Ze svých látek také tvoří oblečení – trika, tílka, šaty a sukně, mikiny a legíny, které svými barvami rozzáří ulice.

Tereza se snaží žít v souladu s přírodou a okolím. Proto pracuje především s ekologickými a etickými materiály. Její oblečení šijí české švadlenky. V limitovaných edicích. V nabídce můžete nalézt i oděvy zdobené ruční kresbou a malbou, sítotiskem, digitálním tiskem a třeba i razidlem. Novinkou je prodej látky v metráži, ze které si můžete ušít, co budete chtít. 

Rozzářit svět barvami, originálně hravě a eticky. 

Mapa
Firma sídlí ve Středočeském kraji

3 otázky pro nominovanou osobu

Co Vás přivedlo k podnikání?

Tvoření je něco, co mě baví, obohacuje, pomáhá zpracovat i svůj někdy chaotický pochod mysli, svoboda projevu, možnost pracovat při dětech, využívat lokální zdroje, navazovat úžasné spolupráce a kamarádství s dalšími tvůrci, hledat nové možnosti v kreativní činnosti, být soběstačná, vytvářet kvalitní oblečení s ověřeným původem. Dělat věci a práci s láskou, originalitou a být vděčná za tu krásnou a úžasnou zpětnou vazbu od zákaznic.

Kdo je Vaším vzorem?

Každý, kdo svou práci dělá dobře, kvalitně a dobrými úmysly.

Jaké máte plány do budoucna?

Být dál kvalitní a barevnou značkou a uživit tím sebe a svou rodinu. Jít dál v etické a férové módě. Pořádat workshopy, otevřené ateliéry, účastnit se prodejních akcí. Rozzářit svět barvami.

Odpovídala Tereza Šťastná, majitelka firmy ByTerez

Důvod nominace

Terez ráda nominuji už pro její zápal, s kterým vše vymýšlí a tvoří, nehledě na překážky. A hlavně proto, že ji mám ráda.

Nominační kategorie

Inovace

Nominoval/a:

kamarád(ka)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů