12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

SULKO s.r.o.

Libor Suchánek

Ročník 2018

Představení nominované firmy

Firma SULKO je ryze českou rodinnou společností, která letos slaví 25. výročí svého založení. Staví na tradičních hodnotách a zároveň se snaží být na špici v oblasti kvality a technologické vyspělosti produktů. Nabízí ucelený systém řešení otvorových výplní – dodávají plastová, hliníková i dřevěná okna a dveře, stínící techniku a další speciální produkty.

SULKO má výrobní kapacitu 15.000 okenních jednotek měsíčně a své výrobky dodává zákazníkům do rodinných, bytových i panelových domů, stejně jako do administrativních a komerčních budov a škol. Výrobní areál SULKO se nachází v Zábřehu a po celé České republice má dnes firma 20 poboček. Také je zapojena do programu Šeková knížka z dílny společnosti HELUZ, jejíž ředitel Jan Smola loni získal titul Osobnost Český Goodwill.

Společnost si zakládá na kvalitě a spolehlivosti, při tom sleduje nejmodernější světové trendy. Rozvoj partnerských vztahů považuje za klíčový pojem pro svou úspěšnost, stejně jako jistotu a osobnostní rozvoj svých zaměstnanců. Základním atributem udržitelného rozvoje firmy je odpovědnost ve vztahu k životnímu a sociálnímu prostředí. Pravidelně tak pomáhá například Fondu ohrožených dětí Klokánek.

Mapa
Firma sídlí v Olomouckém kraji

3 otázky pro nominovanou osobu

Co Vás přivedlo k podnikání?

Dar obrovské energie, kterou jsem dostal od přírody.

Jakou vlastnost považujete za svoji nejsilnější stránku?

Cílevědomost.

Kterou z Vašich vlastností naopak dle Vašeho názoru nese Vaše okolí s nejmenší libostí?

Osobní dominanci.

Odpovídal Libor Suchánek, zakladatel firmy SULKO

Důvod nominace

Společnost Sulko je českou rodinou firmou, která na trhu působí již 25 let. Dokázala obstát v zahraniční konkurenci a současně se zvládla prosadit i na okolních trzích. Jako obchodní partner a zákazník si vážím zejména férového přístupu zástupců společnosti, jejich snahy inovovat své produkty a rozvíjet dobré jméno ČR v zahraničí. Líbí se mi, že dané slovo stvrzené podáním ruky platí. Obdivuji, jak dokázala společnost Sulko od svého vzniku vyrůst a stát se jednou z nejvýznamnějších firem v ČR.

Nominační kategorie

Partner

Nominoval/a:

obchodní partner

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů