12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

NOVOTRADE X, s.r.o.

Kristýna Brožová Skubeničová

Ročník 2018

Představení nominované firmy

Novotrade X je malá rodinná firma, která se specializuje na úklid bytů, rodinných domů a společných prostor v bytových domech. Nabízí komplexní portfolio úklidových služeb včetně praní koberců nebo čištění čalounění. Zakládá si na individuálním přístupu, aby mohla uspokojit všechna přání svých klientů.

Firmě také záleží na životním prostředí, proto používá úklidové prostředky, které jsou k životnímu prostředí šetrné. Cílem firmy je zajistit svými klientům čisté, svěží a neškodné prostor prostředí.

Neztrácejte čas úklidem a raději jej věnujte svým nejbližším. 

Mapa
Firma sídlí v Karlovarském kraji

3 otázky pro nominovanou osobu

Co Vás přivedlo do Vaší současné funkce?

Po tatínkově smrti jsme zdědila naší firmu a stala se její jednatelkou.

Kdo je Vaším vzorem osobním, případně podnikatelským vzorem?

V obou případech můj tatínek.

Jaké máte plány do budoucna?

Nabízet co možná nejkomplexnější a kvalitní úklidové služby za přijatelnou cenu. Přesvědčit potenciální klienty, že nechat si uklidit není nic, za co by se měli stydět. Naopak je to možnost využít lépe svůj čas.

Odpovídala Krystýna Brožová Skubeničová, jednatelka firmy Novotrade X

Důvod nominace

Vážení, dovoluji si nominovat paní Kristýnu Brožovou Skubeničovou, která po svém otci převzala firmu Novotrade X. Již její otec, pan Rudolf Skubenič podporoval občanské sdružení Hospic Sv. Jiří od roku 2008 tím, že za symbolickou cenu pronajímal kancelářské prostory. Po smrti pana Skubeniče převzala firmu jeho dcera a za cenu 100 Kč měsíčně pronajímala Hospici Sv. Jiří čtyři kancelářské potřeby za účelem zázemí týmu hospice a skladovacích prostor zdravotnického materiálu a léků. Hospic Sv. Jiří poskytuje služby mobilní hospicové péče nevyléčitelně nemocným v domácnostech, více zde www.hospiccheb.cz. Když v roce 2017 pí Brožová Skubeničová prodala dům, ve kterém hospic sídlí, netušila, že o několik měsíců později dostane hospic výpověď z prostor. I v tuto chvíli nás pí Brožová Skubeničová nenechala ve štychu a nabídla hospici přestěhování do prostor, které ji patří a které na vlastní náklady (zhruba 200 000 Kč) nechala zrekonstruovat tak, aby vyhovovaly potřebám hospice. Hospic Sv. Jiří je velmi vděčný za podporu pí Brožové Skubeničové a jejímu tatínkovi.

Nominační kategorie

Mecenáš

Nominoval/a:

sponzor

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů