12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

Epita-DD

Dobromila Darnadyová

Ročník 2018

Představení nominované firmy

Dobromila Darnadyová provádí poradenství a prodej sortimentu pro ženy po částečném nebo celkovém odstranění prsu. Vrací ženám souměrnost a spolu s ní i vyrovnanost a sebevědomí, které pomáhá onkologickou pacientku vrátit zpět do normálního života.

Má velice individuální a laskavý přístup k zákaznicím.Pomáhá s výběrem vhodného protetického prádla, prsních epitéz. Má i široký výběr paruk, pro ženy, které to pro své duševní zdraví potřebují. Ve Zlíně má vlastní poradenské a prodejní centrum, kam za ní jezdí klientky z celé ČR i Slovenska, ale také s veškerým sortimentem jezdí na onkologická oddělení do nemocnic – např. Prostějov, Jihlava, Znojmo, Vsetín, Jindř. Hradec.

Její předností je také ochota navštívit onkologickou pacientku doma, která nemá možnost přijet do prodejny z důvodu nejen velké vzdálenosti, ale také díky špatně snášené chemoterapii.

Když nemůžeš, tak přidej… (Emil Zátopek)

Mapa
Firma sídlí ve Zlínském kraji

3 otázky pro nominovanou osobu

Co Vás na podnikání nejvíc těší?

To, že se spokojené klientky vrací.

Jaké máte plány do budoucna?

Otevřít nové prodejní a poradenské centrum v Jihlavě.

Zbývá Vám čas na koníčky? 

Bohužel, nezbývá.

Odpovídala Dobromila Darnadyová, majitelka firmy Epita-DD

 

Důvod nominace

Dobrušku znám několik let a stále mě utvrzuje v tom, že je to výjimečná žena. V blízkém okolí se setkala s rakovinou a pocit becmoci ji nezlomil, ale dodal sílu pomáhat dalším ženám, které s touto nemocí bojují. Prostřednictvím poradenství a prodeje paruk, epitéz a plavek dodává ženám po celé České republice pocit plnohodnotnosti. Protože i s jedním prsem, nebo s žádným, se dá přeci žít. I když ženy po zákroku si to často nemyslí a necítí se jako ženy. Dobruška jim svým skvělým osobním a osobitým přístupem pomáhá. A že to není lehká práce, se všemi těmi příběhy. Ocenění si zaslouží - nejen jako díky za všechny ženy, kterým pomohla, ale také jako povzbuzení do další práce.

Nominační kategorie

Partner

Nominoval/a:

obchodní partner

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů