12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

Privez-zvire

Vladimír Komínek

Ročník 2018

Představení nominované firmy

Vladimír Komínek se zabývá přepravou drobných domácích, hospodářských a exotických zvířat. Přepravuje od nejrůznějších drobných hlodavců, přes králíky, kuřata, psy, ještěrky, až po papoušky, holuby a další druhy zvěře.

K přepravě jim slouží certifikované, plně klimatizované vozy s regálovým systémem na míru, aby jejich zvířecí klienti měli co největší pohodlí a byli v bezpečí. Řidiči těchto vozů prochází speciálními školeními pořádanými Státní veterinární správou, která jim také vystavuje všechny potřebné dokumenty pro přepravu zvířat.

Pro Vladimíra Komínka je důležitý rodinný a přátelský přístup, každou objednávku proto řeší zcela individuálně. Tento postoj zastává velice pevně, proto drží nepřetržitou službu na telefonu. Firma působí na celém území České republiky, včetně všech členských států Evropské unie.

Bezpečnost a spokojenost přepravovaných mazlíčků je na prvním místě.

Mapa
Firma sídlí v Ústeckém kraji

3 otázky pro nominovanou osobu

Jakou vlastnost považujete za svoji nejsilnější stránku?

Spolehlivost a přesnost.

Kterou z Vašich vlastností naopak dle Vašeho názoru nese Vaše okolí s nejmenší libostí?

Vyžaduji vše na 100 %.

Máte čas na koníčky? Pokud ano, jakým se věnujete?

Ano, sport, chov papoušků, rodina.

Odpovídal Vladimír Komínek, majitel firmy Privez-zvire

Důvod nominace

V dnesni uspechane dobe, kdy vetsina mysli sama na sebe, se objevil nekdo, pro koho je slib a vlidne slovo vice, nez cokoli jineho. Ac jsme se nedavno vubec neznali a byli chvili "konkurence", dokazali jsme najit spolecne neco, co bude fungovat dal. Spolehliva rodinna firma, pro kterou je dulezite, aby byli zakaznici maximalne spokojeni, a to nejen ti lidsti, ale hlavne zvireci.

Nominační kategorie

Partner

Nominoval/a:

kamarád(ka)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů