Český Goodwill 2024

Hledáme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

NOMINUJTE TEĎ

Vinařství Šamšula

Jakub Šamšula

Ročník 2018

Představení nominované firmy

Vinařství je pro pana Šamšulu posláním a každoroční výzvou. Věnuje se mu s plným nasazením a jen ty nejlepší hrozny, které mu příroda dovolí sklidit, přetváří na víno, se kterým se nám dostává do rukou ztělesněná práce z vinic a sklepů. Při každé lahvi jeho vína si můžeme vychutnávat souznění s vinařem, vinicí a vinařskou tradicí Čejkovic. Vinařství pana Šamšuly bylo i mezi finalisty prestižní soutěže Vinařství roku 2015 a 2017.

simply wein – prostě víno

Mapa
Firma sídlí v Jihomoravském kraji

3 otázky pro nominovanou osobu

Zbývá Vám čas na nějaké koníčky?     

Na koníčky moc času nezbývá, pokud je čas, věnuji se rodině.

Jakou vlastnost považujete za svoji nejsilnější stránku?

Pracovitost a cílevědomost.

Kterou z Vašich vlastností naopak dle Vašeho názoru nese Vaše okolí s nejmenší libostí?

Upovídanost :-)

Odpovídal Jakub Šamšula, majitel vinařství Šamšula

Důvod nominace

Firmu založil před více jak 10 lety. Začínal od klasického malého vinaře, který dělal pár litru sudového vina v malém sklípku po dědovi, který umřel, když mu bylo 12. Postupně začal dělat pár láhví jen pro přátele a dnes vinařství produkuje kolem 50 tisíc lahví vina. Vína jsou několik let oceněna různými medailemi včetně Salonu vín. V roce 2016 a 2017 se vinařství dostalo do finále Vinařství roku v kategorii malovinaři. Pohybuje se ve všech vinařských spolcích. V současné době vinařství zvětšuje svoje sklepy a degustační část pro zákazníky. Mottem vinařství je Symply wein- prostě víno. Což je majitelovou i jeho rodinou vášní, která se jim stala osudnou.

Nominační kategorie

Tradice

Nominoval/a:

rodinný příslušník

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů