Český Goodwill 2024

Hledáme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

NOMINUJTE TEĎ

ČEMAT trading, spol. s r.o.

Michal Džupin

Ročník 2018

Představení nominované firmy

ČEMAT trading spol. s r.o. působí na trhu od roku 1997. V současné době je předním distributorem širokého portfolia produktů pro manipulační a stavební techniku v České a Slovenské republice. Dlouhodobě zastupuje řadu světových značek. Kromě toho nabízí také vlastní služby, jako je výměna OTR pneumatik, protektorování pneu, plnění pneu hmotou proti průrazu, montáž přídavných zařízení, půjčovna repasovaných zařízení, aj.

Společnost působí ve všech regionech České a Slovenské republiky. Prodej zboží je řízen z hlavního skladu v Bohumíně za podpory logistických skladů v Praze a na Slovensku. To, spolu s širokou sítí obchodních zástupců, firmě umožňuje být se zákazníky v neustálém kontaktu a dodávat zboží rychle na území obou států.

Cílem ČEMATu pro rok 2018 bylo stát se moderní společností s majoritním podílem na trhu, která flexibilně a v souladu s nejnovějšími trendy reaguje na potřeby zákazníků z oblasti manipulační techniky a stavebního sektoru, což se nám splnilo a jsme na splněný cíl patřičně hrdí. 

Vy zvedáte náklad, my Váš komfort.

Mapa
Firma sídlí v Moravskoslezském kraji

3 otázky pro nominovanou osobu

Co Vás na podnikání nejvíc těší?

Rozvoj společnosti a lepší pracovní podmínky pro zaměstnance.

V čem vidíte největší překážky podnikání?

Nedostatek kvalifikovaných lidí = vzdělávání a hlavně praxe součástí výuky u mladých lidí.

Jaké máte plány do budoucna? 

Posunout společnost mezi nejlepší na trhu i v segmentech ve kterých zatím lídry na trhu nejsme.

Odpovídal Michal Džupin, jednatel firmy ČEMAT

Důvod nominace

Firma dává naději lidem splnit si své sny, pracovat na sobě, své kariéře a každý den čelit novým výzvám s jistotou, že máte oporu své firmy. Příjemným jednáním vytváří kolem sebe až rodinný kruh. Samozřejmě se občas stane, že nějaký nešvar se přežene, ale i když například nastala krize, ČEMAT nepropustil ani jednoho své zaměstnance. Podmínky nebyly ideální, mzda byla nižší, odpracovaný čas vyšší, ale pořád se stálo hrdě. Překonávání překážek nás potom spojuje. A nezáleží, jestli jste mladí nebo staří, protože to hlavní, je dělat to srdcem.

Nominační kategorie

Partner

Nominoval/a:

Je to můj nadřízený.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů