Český Goodwill 2024

Hledáme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

NOMINUJTE TEĎ

LNT, s.r.o.

Lukáš Glimmer

Ročník 2018

Představení nominované firmy

Firma LNT, s.r.o. vznikla v roce 1995. Od samotného začátku poskytuje služby zejména v oblasti předtiskové přípravy a vlastního tisku různými technologiemi, jak pro malé a velké firmy, tak i pro širokou veřejnost. V posledních letech rovněž vyvíjí online software, který lidem zjednodušuje život zejména v oblasti komunikace a ukládání dat a informací.

Každá práce se dá dělat různými způsoby a je na lidech, jestli se jim vzájemně dobře spolupracuje.
Vážíme si každého zákazníka, ale klademe důraz i na dobrý tým ve firmě, protože pak i náročné úkoly a problémy, které mohou vzniknout, se vždy řeší lépe.

Chovejme se slušně. Vždy a za všech okolností. 

Mapa
Firma sídlí ve Středočeském kraji

3 otázky pro nominovanou osobu

Kdo je Vaším vzorem osobním, případně podnikatelským vzorem?
V různých oblastech různí lidé. Duchovně Dalajlama svojí otevřeností vůči ostatním vírám a lidem vůbec,  podnikatelsky Steve Jobs, i když lidsky už tolik ne.

Jakou vlastnost považujete za svoji nejsilnější stránku?
Poslední dvě otázky se u mne reálně prolínají. Být vytrvalý je silná a dobrá stránka…

Kterou z Vašich vlastností naopak dle Vašeho názoru nese Vaše okolí s nejmenší libostí?
…být ale někdy až tvrdohlavě umanutý, může člověka někdyvést až k dost velkému vyčerpání. Ale jako v řadě jiných činností je i v tomto směru hranice mezi pozitivem a negativem velmi úzká.

Odpovídal Lukáš Glimmer, jednatel společnosti LNT

Důvod nominace

Nominovaného si vážím pro jeho srdečnost, lidský přístup, skromnost, pro jeho dar neustále vymýšlet nové věci a neustále je zdokonalovat. Stál při vzniku společnosti a právem se může pýšit její prosperitou. Je vynikající manažer, který vede svoji firmu čestně. Díky jeho úžasným schopnostem zvládá i s malým počtem zaměstnanců více, než by člověk čekal. To vytváří malý přátelský kolektiv, ve kterém je radost pracovat. Jeho vytrvalost, nadšení a zodpovědnost je hnacím motorem pro všechny z nás. Nezištně pomáhá jak svým zákazníkům, obchodním partnerům, tak i zaměstnancům a svému okolí. Nám zaměstnancům nikdy neodmítne volno, i když to pak znamená, že on sám bude muset v práci "spát". Své závazky vždy plní včas. Do místní školky pravidelně dětem věnuje papíry na kreslení. Nikdy jsem nepotkala takhle výjimečného nadřízeného. Dané ocenění si určitě zaslouží. Jak ho znám, on by určitě řekl, že nedělá nic zvláštního :)

Nominační kategorie

Partner

Nominoval/a:

zaměstnanec

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů